Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa çok iyiymiş ☺ cıvalı olması şart mı ki acaba şu hastanelerde olan kızılötesi dereceler var ya onlardan var evde normal dijitalde bozulmuştu bununla doğru sonuç verir mi acaba mesela gebelik var diyelim bi gün 37.2 yse ertesi gün yine aynı mı olur
Vallahi bilemiyorum doğru sonuç verirmi ki.Ben hep cıvalı olanla ölçdüm.Adet gününe kadar ve adet gününden sonra hep 37i ve üzeri çıkarsa gebeliktir. Ben 32günde bir adet görüyorum. 29cu günden başliyorum ölçmeye,her gün 37.1 veya 37.2 çıkıyor,adetin 31ci günü 36.9 ,32ci günü ise 36.3ya4 oluyor ve regl🥹🥹
Ama komşuda kız var o yapti adetden 3-4gun de geçmişti 37den yukariydi vücut ısısi, test yapdi çift çizgi

Sadece ara ara kasık ağrım var başkada suanlik yok ama hiç adet olcak gbi dglm hala gripim o yüzden çok kendimle ilgilenemedim bilmiyom varsa çok büyük mucize diycm
Olabilir neden olmasın inşallah bebeğin seninledir canım ❤🤲🏻 hiç beklemediğin bi anda olur zaten belli olmaz bu işler ben normalde adet olucaksam bi kaç gğn akıntım kesilir sonra tek seferlik yoğun sarı akıntımdan bi gün sonra falan regl olurum inşallah bebişdir ❤❤

Ya normalde illa akıntı olur bende ama bu 2gun boyunca gelmişti aşırı süt gbiydi hatta grupa sordum bı arkadaşta ben hamile kaldım ay öyle olmuştu demişti ama sonra normal akıntıya döndü bilmiyorum
Olabilir neden olmasın inşallah bebeğin seninledir canım ❤🤲🏻 hiç beklemediğin bi anda olur zaten belli olmaz bu işler ben normalde adet olucaksam bi kaç gğn akıntım kesilir sonra tek seferlik yoğun sarı akıntımdan bi gün sonra falan regl olurum inşallah bebişdir ❤❤

Benimki 10nu her ay grupta denk geluoz sen gecikti diyorsun sonra ben yazıyorum filan gülesim geldi 😅 hayırlısı ya ben bu ay çok ümitli dglm gelir yaknda adet benm
Kuzum aslında değerlendirme konusunda bu ay ümitli değilim bende. Çünkü bebek çalışmalarını bırakmıştık. Son korunmasız ilişkim 5 Mayıs'ta oldu. Eğer ki geç döllenme olduysa bı o tarihtir. Pek ümitli değilim açıkçası. Senin böyle gecikmelerin oluyor muydu daha önce

Kuzum aslında değerlendirme konusunda bu ay ümitli değilim bende. Çünkü bebek çalışmalarını bırakmıştık. Son korunmasız ilişkim 5 Mayıs'ta oldu. Eğer ki geç döllenme olduysa bı o tarihtir. Pek ümitli değilim açıkçası. Senin böyle gecikmelerin oluyor muydu daha önce
Ara ara oluyo pko var bende 3aydir tedavi gördüm ,2 yada 3gun illa geciyo bide nişanın adetinde gonalf artı femara kullandım Mayıs başında ilişki oldu bilmiyorum işte bakalım ya ama baya ilaç kullandım grip oldum yoktur herhalde onlar geciktirdi

Ara ara oluyo pko var bende 3aydir tedavi gördüm ,2 yada 3gun illa geciyo bide nişanın adetinde gonalf artı femara kullandım Mayıs başında ilişki oldu bilmiyorum işte bakalım ya ama baya ilaç kullandım grip oldum yoktur herhalde onlar geciktirdi
Ben hiç ilaç filan kullanmadım canım. Aylardır bu kadar gecikmedigim için aslında suphelenmiyor değilim. Fazla da umutlanmak istemiyorum. Pko olanlarda geç yumurtlama ve döllenme daha çok oluyormuş diye biliyorum. İnşallah senin de geç döllenme olmuştur 🤲

Teşekkür ederim cevap için ❤️ Küçük şişeler de karışımlar var ama kendi yapımın olması çok iyi. Her gün tüketiyor musunuz kaç kaşık alıyorsunuz?
Hazir olanlari tavsiye etmem,organik daha iyi. Evet adetin 4cu gününden başladım eşimle beraber her sabah 1yemek kaşiği yedik 15güne bitdi 😅😅 sırf bunun için küçük tahta kaşik bile aldım 😂😂

Eklentiler

• 16525581790821350656469095355889.jpg
    16525581790821350656469095355889.jpg
    204,5 KB · Görüntüleme: 27
Hazir olanlari tavsiye etmem,organik daha iyi. Evet adetin 4cu gününden başladım eşimle beraber her sabah 1yemek kaşiği yedik 15güne bitdi 😅😅 sırf bunun için küçük tahta kaşik bile aldım 😂😂
Çok tatlıymış kaşık ya :) benim de almam lazım 😄 Bu ay bende bu takviyeyi yapiyim. Sağol canım 🌸

X