Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız bende bilmiyorum nolucak walla ben ne güzel böyle şeyler düşünmüyodum doktor bana rahim kalınlaşman var yumurtanda çatlamış hamile olabilirsin bu ay dedi 2020 de aklıma bir girdi daha da çıkmıyo ve bu ayda aşırı fazla hiç dinmedi

Kızlar kan testini verdim değerim 130 çıkmış. Herşeyin başı daha hayırlısı olur umarım. My_Moonlight06 canım listede yerimi alabilirim
Tebrikleeeeer canımmmmm MashaAllah

Çok sevindimmmmm Rabbim sağ salim dünyaya getirmeyi nasib etsinnn

Kızlar İnshaAllah bu Mayıs ayı bebitolarinnnninn ayaklarını paymaklarini orasını burasını burada paylaşmak nasib olsunnnnnn İnshaAllah

Çok teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah
Ayyy inşallah bir görelim de paylaşalım tabi ki

Ben de 6-7 Mayısta gördüm yumurtlamayı Ama yoğunluktan pek değerlendiremedik yumurtlama öncesi, günü ve sonrası değerlendirdik biz Geçen ay enfeksiyon yüzünden çalışmalara ara vermiştik. Sarı/yeşil akıntı, koku varsa enfeksiyon olabilir bir kontrole git canım.

Bende bugün eşimle bu konuyu konuştum. 6 aydır olmuyor insan endişeleniyor. Eşim de bu süreç böyle sağlıklı gitmez kafandan çıkarıp akışına bak sürpriz olsun dedi. Bu mümkün değil mesela vitamin de almamalıyım dedim. Herşey çünkü bana bunu hatırlatıyor. Bu sürece girip insan emek verirken nasıl düşünmeyebilir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…