Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok iyi anlıyorum seni insanın aklına bi kere düşünce bir dakika düşünmeden edemiyor insan hele de hamilelik şüphen varsa gözün kulağın kendinde oluyor ama öyle uzun bir süreç ki sakin olmayı öğrenmemiz lazım her dakikası belirsizlik dolu kendimizi eğitmeliyiz ben de deniyorum

Canım hastalık gelene kadar Umut var sakın üzülme

Teşekkür ederim Allah'ım hepinize nasip etsin 13.29 daha Cook kucuuk hergun iki katına çıkmış sonuç.. Sağlıkla ilerlesin hayırlısıylaa
Hayırlı uğurlu olsun canım sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah
Bende öyle düşünüyorum canım benim. Bence eşin haklı hsg de bi sorun çıkmazsa bi kaç ay daha normal dene

Yerim ben o yumoslari
Ya senin olacak hemen, Allah'ım yardımcın olsun kuzum

Kızlar size bişe soracam benim kanamam çarşamba günü bitmişti ama dünden beri siyah çamurumsu kanama gibi bişey geliyor sizce sebebi ne olabilir. Daha önce başına gelen var mı???

Ozlendin kuzum nerelerdesn

Kızlar size bişe soracam benim kanamam çarşamba günü bitmişti ama dünden beri siyah çamurumsu kanama gibi bişey geliyor sizce sebebi ne olabilir. Daha önce başına gelen var mı???
Hormonlarla alakali bi durum diye tahmin ediyorum hormon ilaci kullandin ya bu ay ben adet söktürücü kullanmistim bir kez ve ondan sonra gelen adetim o sekilde gelmisti ayni anlattigin gibi

3 aylik denemenin ardindan 4. Aya giriş yaptim sayilir inanirmisin ilk aylarda cok heyecanliydim suan hic bi heyecan yok

Valla bende deniyorum ama aklım izin vermiyo düşünmemem lazım desemde farketmiyo hatta şimdi test yapmak istiyorum öff belirsizlik beni deli ediyo hiç sevmem belirsizliği he bide varsa bunun beklenicek 9 ayı var nasıl sabretcez bacım çok sabırsızız çoook keşke 3 ayda falan doğsalardı

Ya bi var olduklarını öğrenelim gerisi geçer ya

Dimi ahahaha ayyy nolurdu azıcık sakin ve sabırlı olaydık o tip insanlara çok özeniyorum hee. Şöyle düşünelim beklesek de bekleyemesek de ne düşünürsek düşünelim varsa kendi kendine büyüyecek ve her saniyesini asla bilemicez off ne biliyim nolcak bizim bu halimiz

Kiz olsunda geciyo o aylar

Ay hiç sorma ya bir memlekte gidip gezeyim dedim hasta geldim eve boğaz enfeksiyonundan kafamı kaldıramıyorum birde bu kanama gibi bişey de gelince iyice canım sıkıldı siz neler yaptınız kızz
Ben pzrtsi hsg eşim sali sperm testi kuzu takma kafana kanamayi hormonsal oluyor o. Gecmis olsun kuzum ihlamur bal falan yap biseyler.. benim kızda cok öksürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…