Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler canım keçiboynuzu zaten sağlıklı denemekten zarar çıkmaz

Kızlar hayırlı geceler. Bugün yumurtalama günüm. Hesaplarıma göre büyük ihtimalle. Kasıklarımda batma var akıntıyı daha çözebilmiş değilim hep var Bana kesin yumurtlama belirtilerini yazabilcek olan varmı bide nasıl değerlendiriyim bu çatlama ve yumurtlama sürecini . Şimdiden yanıtlar için teşekkür ederim bide özledim sizleri

Bir de beni tekrardan eklermisin canım demiştim ama yoğunluktan arada kaynamış .
Sat: 3 Mayıs
Bat : 28 mayıs
İnşallah bu sefer olur akışına bıraktım takdir Allah’tan
My_Moonlight06

Iyi geceler hanımlar,testime yorum yapar mısınregl 5 gün kaldı,cok ince bir çizgi belirdi,heveslenmek istemiyorum.Biraz oynadım renklendirmeye, kuruma da hemen ince çizgi olur mu sizce?

Eklentiler

• 20220514_031228.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar size bişe soracam benim kanamam çarşamba günü bitmişti ama dünden beri siyah çamurumsu kanama gibi bişey geliyor sizce sebebi ne olabilir. Daha önce başına gelen var mı???
Bendede oldu bu ay canım adetim bittikten sonra 3 gün devam etti ilaçlardan oluyo sanırım rahim kendini temizliyo doktora muayene oldum o şekilde bişey demedi sormayı unuttum bende ama kötü bişey olsa söylerdi

Yaa çok zor yumurtlama takibi tapmak.. muhtemel haftadaysan bir-iki gün ara vererek haftada 3-4 gün değerlendir gitsin bence iyisi o

Bir sonraki adet 12 Haziran ben patladım az önce

Merhaba bu bahsettiğin sarı akıntı tam neyin belirtisi acaba kusura bakma konunun başını okuyamadım. Yumurtlama mı gebelik mi

Merhaba bat 27 Mayıs bir aydır gebelik istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…