Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim birkac kez denemek gerekiyor anladigim kadariyla. Altin yumurta hangi ay bizi bulacak belli degil. Gercekten istiyorsaniz ve esin destekliyorsa devam edin. Ben biraktim artik. Gecen ayki klomenden sonra kist olustu. D.kontrol hapi kullaniyorum su an. Aslinda tup bebege karar vermistik ama arastirdikca ondan da vazgectim. Nasipse zaten olur, zorlamaya gerek yok diyorum. Bir yandan da kopruden onceki son cikis bu yaz yaptirdim yaptirdim bi daha sansim yok diyorum. Arada kaldim gibi. Surekli saglik problemleri cikiyor, su an saglikli dusunemiyorum. Bu konuda en buyuk is eslere dusuyor ama benim esim kriz yonetemez, saklanir gecmesini bekler. Her konuda yardimci olur ama psikolojik destek sifir. Ne yazikki boyle, tek basima da cesaretim yok haliyle.

İnşallah canım. Evet insan en kötüsünü düşünüyor direkt ben kanser olduğumu falan düşünmüştüm Neyse ki düşükle birlikte gitti o da. Senin yokmuş bak şu an ne güzel
Negatif kan sonucu 0.1 değer yakında gelir adet o zaman doktoru bekleyim

Hayırlı olsun çok sevindim sizinle konuşmuştuk yakın zamanlarda düşük yapmışız diye hatırlıyorum inşallah bana da nasip olur
Amin canım inşallah. Evet konuşmuştuk benim Aralık ayında bir kürtajım Şubat ayında da bir düşüğüm var. İnşallah bu sefer sağlıkla gelir. Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah

O kadar dogru seyler yaziyorsun ki, saglikli dusunebiliyorsun, mantikli ve olumlusun. Ben sana cok inaniyorum Kendimi de Allaha havale ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…