Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bana öyle dedi kız bende anlamadım böyle bekleyip sonra sonuç çıkınca negatif görünce çok üzülüyor insan ya 😔
E o kadar bekliyoruz sabırsızlanıyoruz üzülmemiz normal zaten insan üzülmedim desede üzülüyo ki aylardır kendimizi dinliyoruz burda acaba gebelik belirtisi mı diye bu beynimiz bizi delirtcek en son 😅😅

61B6583E-496A-4199-95B3-8DC4994B6D75.jpeg
Adetime 4 gün var daha pozitif sayılır mı?

Etti canım etmez mi 4 cm kist vardı. Kasım ayında yaşadım bunları aralıkta düşük yaptım. Şimdi tekrar deniyoruz
Çok üzüldüm görünce rabbim en kısa zamanda versin mucizeni kistlerke benimde basimd ertte olduğu için kesin kist var dedim yokmuş çok şükür ins bebek vardır hayırlısı bir keresinde ameliyat edeceklerdi kist yüzünden başka doktora gittim iğne ile kurtardı beni 4 iğne ameliyattan kurtardi

Ayy ayyy ayyyyyyyy mavisimmmmmm mi gelmiş kimler gelmiş hoşgeldin kuzummmmmm:KK74::KK74::KK68::KK68::KK68::KK60::KK60::KK60:

vallaha bu ay olmadı hayırlısı.. klomen tarzı bir tedavi olmuştu ama yumurtam devam büyümedi sonra doktor kontrolde etmedi... ben sonradan çatladigini düşünüyorum açıkçası ama ramazanda maaldef zaman olmadı değerlendirmeye 😁🙈
Şimdi yine başladım aynı haplara ama dozunu arttırdık günde 3 hap oldu.. artık bakalım ne olacak biraz sporda yapıyorum İnshaAllah faydası olur..

hic takmıyorum biliyor musun okadar rahatım ki.. kilo vermeye odakaliyim.. kafam rahat vallaha MashaAllah 😜

Seen ne yaptın kuzum oğlanlar nasıl herşey yolunda İnshaAllah 🤗🤗
Hayırlısı olsun canım bazen gerçekten akışına birakinca oluyor bazı şeyler orasını düşünmemeye çalış yaz geldi havalar düzeldi at kendinii dışarıya 😍 kalbin kadar güzel olsun hayatındaki herşey ❤️ iyiyiz bizde çok şükür kuzum 22 haftalık olduk bir numaram biraz zorluyor beni agirlasinca zor olacak 1 aya kadar ağırlaşmış olucam muhtemelenn bende haberler böyle bı ara yoktun gene ban yemiştim galiba merak ettim seni napti ne etti kizcem dedim 😇

Çok üzüldüm görünce rabbim en kısa zamanda versin mucizeni kistlerke benimde basimd ertte olduğu için kesin kist var dedim yokmuş çok şükür ins bebek vardır hayırlısı bir keresinde ameliyat edeceklerdi kist yüzünden başka doktora gittim iğne ile kurtardı beni 4 iğne ameliyattan kurtardi
İnşallah canım. Evet insan en kötüsünü düşünüyor direkt ben kanser olduğumu falan düşünmüştüm 😅 Neyse ki düşükle birlikte gitti o da. Senin yokmuş bak şu an ne güzel

Ben her ay kullanıyorum yanıltmadı beni hiç ama öylesine test yapmıyorum. Yumurta beyazı gibi bir akıntı gelmeye başladığı zaman ovulasyon yaklaştı demek o zaman test yapmaya başlıyorum. Bugün baya akıntım geldi mesela sabah test yaptım pozitif çıktı. Ovulasyon testi genelde çizgi hep çıkar ama sadece yumurtlamadan bir gün önce çok koyu çıkıyor. O gün yada ertesi gün değerlendirmek gerektiğini biliyorum
Evet bugün 15. Gün ve pik testim . 🥰

X