Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan verdim 2.30 yada 3 gibi belli olur dediler içim boyle kıpır kıpır heycandan hafiften midem bulanıyor gibi çok garip ama kendimi olumsuza hazirliyorum 5.gun adetim geçtikten sonra ama umutsuzluk var icime sanki yok gibi olsa hissederdim gibi düzensizlikler bende olmuyor 1-2 gün oynuyor ama işte bakalım sanki bayilacagim gibi

Ben listede hala yokum ama

Bat 31 mayıs
1.5 yıldır deniyoruz
Pcos var, yumurta olgunlaştırma çatlatma tedavisine başladık, gonal f iğne ve ovitrelle, inşallah olur Rabbimin izniyle

Hoşbuldum
Son adet tarihi : 4 mayıs
İnşallah hepimiz, tüm emek veren herkesin sonuçları çok güzel olur, Rabbim hepimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Çok hafif göze çarpıyor

Bence adet tarihinde tekrarla derim

Valla bu heycanli bekleyiş hüsrana dönecek diye ödüm kopuyo 1 haftalık gecikmeye bişi çıkmazsa puffff yanar beyin
Canım benim döngümün 50. Gününde ne adet vardı ne de kanda bir şey çıkıyordu. Doktor en son ilaçlı mr a göndermişti ki bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Adet olmadıkça her şey mümkün geliyor bana güzel düşün

Evde test yapmış mıydınız

Maşallah saklambaç oynamış senin bebiş hiç ultrasonla muayene etmedi mi yahu

Kız öyle mi sence hala adet yok snacida sadece sağ kasığımda gelip gidiyo seyirme oluyo bende anlamadım ki Çarşamba kanda çıkmadı bişi hayırlısı ya

Kızlar bugün adetin 17. Günü kasıklarım ağrıyo gaz var bide kremsi akıntı var hastalandım sandım karnım o kadar ağrıyo kesin erken falan olcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…