Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Içimi rahatlattin yaa
Gerçekten bak içini rahatlatmak için demiyorum değerler büyüdükçe 2 ile çarpımı da yükselecek yumurta tiplerinden çıkıp rahime tuttunma süresi sprem ile kavuşup o zaman geç döllenme arkadaki yumurtalar ile birleşiyor yani sen erken fark etmişsin belirtileri herşey yolunda ilerlerliyor int çok şey yazıyor bakma onlara ki onlar 3 haftalık gebelik vs için gayet güzel sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzum hiç sıkma canını modunu yükselt hamileliğin tadını cikartirmisin lutfeeenn git bir çay koy kendine arkana yaslan ve bu videoyu izlere bebeğin seninle konuşmasını

Yavrum sen hic doktora falan gitmismiydin tahlil vs hani diyorum lh larda yuksek cikiyo ya surekli
Gitmedim en son kürtaj zamanı gitmiştim normaldi değerlerim aman saldım kuzum ya napayım yumurtladım sanırım bir kaç kere bu ay almayacağım ovulasyon denk gelir de tutarsa nasip kısmet artık

Gitmedim en son kürtaj zamanı gitmiştim normaldi değerlerim aman saldım kuzum ya napayım yumurtladım sanırım bir kaç kere bu ay almayacağım ovulasyon denk gelir de tutarsa nasip kısmet artık
Bence bi git sen insallah adet olmazsin gerek kalmaz bebis icin gidersin ama olursan 2. Günü adetin bi git mutlaka ihmal etme

Bende adetim diyemi anlamadim ama cok rahatim bu ay ya hatta pisman oldum hsg randevusu aldim diye biraz oluruna biraksaydim keske yaz geliyo gezerdim ben hamileyken skntili geciyo bulanti kusmam cok oluyor

Kuzum çok hayali bişey gördüm gibi ama 15 gün için daha belirgin görmek gerekmez mi inşallah geç döllenme olmuştur
Tatlım ben çok erken havlu attım. Aşılamadan 10 gün sonra regl oldum, bitti. Zaten bu aydan sonra tedaviyi bırakacaktım. Artık sadece sizinle olmak için takılıyorum buralarda geçmiş olsun tatlım, tedavini güzelce düzenli uygula, en azından teşhis konulmuş geçmişler olsun çalışmalara devam mı?

Yaaa çok tatlı canımsın ya teşekkür ederim

Bende adetim diyemi anlamadim ama cok rahatim bu ay ya hatta pisman oldum hsg randevusu aldim diye biraz oluruna biraksaydim keske yaz geliyo gezerdim ben hamileyken skntili geciyo bulanti kusmam cok oluyor
Bakarım duruma canım adet olurum büyük ihtimalle. pek sanmıyorum ama giderim belki bi çektir sen de rahat rahat gez sonra bebiş de geleceği vakti biliyor şekerim napalım

Beni de ekler misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…