Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim cocukluktan alerjilerim var cnm, klasik burun akintisi hapsuruk goz ve cilt kasintisi vs. Bu yil oksuruk fena ama alerji haplariyla gecmedi. Filmler, testler derken sonunda bugun astimla yuzlestim. Covidden sonra sirt agrisi kalmisti, sagligima pek dikkat etmem nedense. Oteleye oteleye meger buymus. Bugunku testten sonra ayni agriyi cekince anladim. Matofin vermisti dr., 2 kilo verdim hemen, ekmek tatli gibi seyler cikti hayatimdan. Daha cok dikkat ederim bundan sonra, sagol. Gluten hassasiyeti de var ben de. Ay ne cok seyim var, duyan geliyor, sahalarda olmama izin vermiyor Bayramda da kist beni epey zorladi, ilaci kullandikca yoluna girdi sanirim biraz, onu merak ediyorum aslinda. D.kontrol hapina devam, sahalar cok uzakta, napalim nasip kismet hersey

Ayy güzel haberler olsun da etiketlerim tabisi
Sen de tüp bebek sayfalarında gezip ezberleme bak benim de morarmış göbek fotolarına baktıkça tansiyonum düşüyordu.. çok şükür daha bi zahiat olmadı henüz

Olsun sahalar bir adım ötede.. kistin gitsin de hele tamamen bomba gibi dönersin sahalara yine ne çok şey varmış diyorsun ama aslında hepsi birbiriyle bağlantılı şeyler.. biri düzelmeye başlayınca da hepsi yoluna giriyor.. merak etme, güzel havalarda hızlıca kendine gelirsin, yeterki moralini yüksek tut, keyfine bak

Oyle mi diyorsun. Simdi sen surecin icinde oldugundan yazmak istemedim. Morluk filan gecer de, cok kafam karisti, cesaretim kirildi, anksiyetem tavan yapti okudukca. Vazgectim gibi aslinda. Ne yapacagimi bilemiyorum yani. Kimseyle de konusulmuyo boyle bir konu. Iyiki siz varsiniz. Insallah surecin cok guzel gecer, burada anlatarak insanlarin icine su serpersin

Canım herkes farklı şeyler yaşıyor tabiki, kötü tecrübeler daha çok yazılıyor doğal olarak hepimiz paylaşmak ihtiyacı duyuyoruz.. ama inanki büyütülecek bişey yok.. hsg çektirmeyle ilgili de, aşılamayla ilgili de kötü tecrübeler çok var.. tüp bebekle ilgili de var.. bebeği yeni olan arkadaşım, ben tedavide ne yaşadım hatırlamıyorum bile dedi geçen gün, yaptığım iğneleri ilaçları hatırlamıyorum dedi hepsi unutuluyor işte sonuç önemli

Merhabalar kızlar.
10 Mayıs ovülasyon pik günümdü, 11nde t çizgisi silikleşmeye başladı, 11 gecesi tamamen silikti. 9-10-11 değerlendirdik, bu ay 1 gün erken oldu yumurtlama. Normalde 9-11 olarak değerlendirecektik ama yumurtlamayı kaçıramazdık.
Bugün de yumurta hala mevcut olabilir dün gece iyice silikleştiği için çatlama gece oldu belki bilemem tabi. Değerlendirmek hiiiç mi hiç gelmiyor içimizden, üst üste 4. Gün. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlarda çatlamadan sonra devam ediyor musunuz ?

Maşallah Sağlıkla kucağına al kuzucum çok sevindim ❤❤

Canim zaten yumurtlama döneminde salgınan sıvılar spermin 5 gün kadar yaşamasını sağlıyor. O yüzden illa o güne veya sonrasına denk getirmeye gerek yok. Nasip olanin tek ilişkiyle oluyor

Aşkooom ban mı yaptilar sanaa kuzu ben regl oldum sat 10 mayis bat 6 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…