Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• F0C082B8-970C-47A4-ACFE-361F79FC47B9.jpeg
    F0C082B8-970C-47A4-ACFE-361F79FC47B9.jpeg
    142,2 KB · Görüntüleme: 81
Doğum gününüz kutlu olsun kızlar iyiki doğdunuz @sultansultan90 miraclebeyb miraclebeyb Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 @Niqu yeni yaşınız size bebişler getirsin inşallah❤❤😍😍
Ay çok teşekkür ederim canim benim çok mutlu oldum mesajını görünce balım bugün sabah beri herkes beni arıyor hediyeni aldın mı diye oysa negatifti o değer yükselmez boşuna umutlandırdı kar beni ne bilim ee gelen giden yok gene yumurta akı gibi akıntım oldu herhalde 3 kere yumurtluyo olamam demi kesin bişi var içerde ama ne bebek ki kist mi yoksa ney🤔

Kuzum çok hayali bişey gördüm gibi ama 15 gün için daha belirgin görmek gerekmez mi 🤔 inşallah geç döllenme olmuştur 🙏🥰

Tatlım ben çok erken havlu attım. Aşılamadan 10 gün sonra regl oldum, bitti. Zaten bu aydan sonra tedaviyi bırakacaktım. Artık sadece sizinle olmak için takılıyorum buralarda ☺️ geçmiş olsun tatlım, tedavini güzelce düzenli uygula, en azından teşhis konulmuş geçmişler olsun 🙏 çalışmalara devam mı?
Ahhh bırak ya çok sevinemedim zaten lekelenme başladı regl oluyorum galiba. Ama testi görsen bayağı net oldu sonradan. Su tuttum gitmedi de. Hayırlısı olsun be

Ya nasıl görüyosunuuz benim testede bi bakın ya belki bende de görürsünüz 😂😂😂 herkesin gördüpiüğünğ ben görmüyorum kaç kişinin testinde oldu bu böyle 😂Eki Görüntüle 3064942
Ay sanki görüyorum ama emin de değilim gibi ya hayal görüyorsam kendimde çok hayal gördüm de korkuyorum emin olamadım inşallah vardır kuzu bebişin ❤❤

X