Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Venev Venev canım ne yaptın sabah testi tekrarladın mı? Bende test yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Allah'tan eşim evde de test almaya çıkamıyorum :))
Canım tekrarlamadım. gitti bende olan tüm hamilelik zımbırtıları 🤭 yapma kuzum dur aferin böyle sabırlı ol gününü bekle beklemek daha heyecanlı emin ol. Şimdi okuldayım çıkışta kendimi bi eczanede bulmazsam iyi 😂

Canım tekrarlamadım. gitti bende olan tüm hamilelik zımbırtıları 🤭 yapma kuzum dur aferin böyle sabırlı ol gününü bekle beklemek daha heyecanlı emin ol. Şimdi okuldayım çıkışta kendimi bi eczanede bulmazsam iyi 😂
Benimde pazartesi günü vajinal ultrosan çekimim olacak. Çarşambada regli günüm. Varsa orada belli olur mu acaba? Yada bu ultrosan çektirmenin bir zararı var mıdır?

Evet aynen bende bu durumdayim,adetim-21-22 mayıs, çatlamadan 2gün önce göğüslerim şişti, ağırlık yapiyor hala da devam ediyor,gaz, kasık ağrısı,her sabah uyandigimda mide yanmasi
Mide yanmam yok. Ama bu ay pek ilişki yaşayamadık. 4-5 kez yumurtlama gününe denk getirdik. Ama içimden bir his bu ay olmucak diyor kısmet… ilk kez deniyoruz bizde. Hayırlsı, sağlıklısı olsun herkesler için insallah.

merhaba benim bat yarın dün eczaneye uğrayamadım evde de sadece ovülasyon testi vardı daha önce burada öğrenenleri görünce denemek istedim sıvıya falan dikkat etmeden ovülasyon testi yaptım bilgisi olan yorum yapabilir mi

Eklentiler

• IMG20220511214114.jpg
    IMG20220511214114.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 56
Venev Venev canım ne yaptın sabah testi tekrarladın mı? Bende test yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Allah'tan eşim evde de test almaya çıkamıyorum :))
Eşim burnu tıkalı diye sprey istedi işten dönerken alsana dedi hayır alamam dedim 😂 eczaneye yaklaştırma beni ben görünce yolumu değiştiriyorum dedim 😂😂😂😂

Arkadaşlar yardımcıolursanız sevinirim 😊 Dün adetime 6gun vardı öğlen wc de fark ettim ki kanamam başlamış erken olduğumu düşündüm umursamadim ki şu saat oldu hala tık yok adet gala devamı gelmedi ağrı sizi sancı hiç biri yok sadece baş ağrısı var ve dayanamadım Test yaptım
erken gebelik testi mi yaptınız?

Mide yanmam yok. Ama bu ay pek ilişki yaşayamadık. 4-5 kez yumurtlama gününe denk getirdik. Ama içimden bir his bu ay olmucak diyor kısmet… ilk kez deniyoruz bizde. Hayırlsı, sağlıklısı olsun herkesler için insallah.
İçimizdeki sesler bazen şaşirta biliyor bizleri,en güzeli hiçbir şey yokmuş gibi anı yaşayip günü geçirmek, inşaallah ki her kes için hayirlisi olur🤲

X