Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• BCDD4514-B4D2-4339-B4D9-286F9DE7B33C.png
    BCDD4514-B4D2-4339-B4D9-286F9DE7B33C.png
    523,5 KB · Görüntüleme: 53
Hee bu erken gebelik testiiiii şu pahalı olanından 😂 hic yaniltmiyor bu ne güzel çıkarmış cift cizgiyi, baya da hassas demekki 5 değeri bu kadar net gosterdiyse 🐣 darısı bana ve topikteki bütün arkadaslara inşallah 🤩
Gerçekten düşük bir değeri nasıl gösterdi anlamadım ayy bu işler çok karmaşık 🤭 İnşallah inşallahhhh Rabbim güzel sonuçlar versin hepimize❤️

Bende bundan sipariş vermiştim hala gelmedi 4 gün oldu 😂 seninki net çıkmış kuzum hayırlı sağlıklı bir sekilde kucağına alırsın inşallah
İnşallah regl günü geçmeden emin olamıyor insan yine de ama sabırsızlanma da oluyor bir yandan 😊 bu test gerçekten güzel ama kan verdiysen zaten bence kesin sonuç alırsın inşallah ❤️

Anladim canım yani günaşırı ilişki önermiyor o zaman öyle mi. Bide karışımların icerigini nasıl öğrenebilirim acaba çünkü bende prolaktin ara ara yükseliyor bide hipotiroid var onlarida etkilemeyecek şekilde olması lazım verdikleri ürünler. Mesaj atsam dönüş yapar mı acaba
Canım bir doktor var Mehmet Fatih karslı diye onun yöntemi bu adet bitimi ilk gün ilişki oluyor sonra 3-2-3-2 diye gidiyor yani ilk ilişki sonra üç gün sonra ilişki ondan sonra iki gün sonra ilişki gibi birde çıkardığı karışımlar var valla hamile kalan o kadar kişi var ki yani şöyle diyeyim yollarca gebe kalamayanlar bunun sayesinde kalıyor bakanlık onaylı ilaçlar karışımlar sosyal medyada var istersen takip et canım bende hsg çektirdim bu ay iki ay deniycem böyle eğer olmazsa bende başlıycam o karışımlara

Valla ben dün sabah erken gebelik testi yaptım hiç birşey göremedim :KK43: ama ara ara sancılarım oldu yumurtlamadan sonra birde adet olacakmış hissi karın ağrısı yani şu bi kaç gündür birşey hissetmiyorum ama Bugün yine çok hafif batmalar oldu amaan dedim sonra olursa olur olmazsa devamkee ahahah 😆😂
Ay ben de öyle valla 10 gündür bi ağrı var kasıklarımda ara ara geliyo gidiyo 😂

Hafif gölge var gibi canım inşallah yoldadır birileri
Ben bu testi yapmadan 1 saat önce su içmiştim biraz o da etki etmiştir heralde. Ama heveslenemiyorum ya 15. Gün daha belirgin olurdu olsaydı. regl gelmez de kanda çıkarsa anca inanırım

X