Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya bana hiç öyle şart koşmadı hatta dün doktora yazdım adet olduğumu haber verdim bu ay hiç bişe yapmayalım önümüzdeki ay görüşürüz dedi. 🤷🏻‍♀️ Bende mfk man ve women plus aldım yarın başlıyorum allahın izniyle 🙏🏻

Ben bi sessiz sedasız köşeme çekildim canım ama sizleri takip ediyorum. Şimdi gördüm hsg için gün almışsın inşallah tertemiz çıksın o ay kendiliğinden bebiş gelsin 🙏🏻
Hadi insallah faydası olsun kuzum bende sipariş verdim de daha 4-5 günü bulur şifa olsun ins mfklar

Hayırlı geceler 🍀Canımlar dün sabah negatifi gördüm geri uydum saat 1 gibi testte kuruma çizgisi vardı önemsemedim sonra bu gün su döktüm teste psikopat ben atmamıştım testi🤦🏼‍♀️ neyse çizgi biraz silindi ama ben görmek istediğimden mi bilmiyorum hala bi çizgi görüyorum. Ve bu gün normalde regl olmam gereken gün. Sanırım progestandan dolayı gecikecek biraz. Dün bıraktım progestanı bu arada. Aşılamanın bu gün 14. Günü bitti 15e girdim. Arada adet olacakmışım gibi ağrılar giriyor ama gelen giden yok akıntı da beyaz kremsi az az var. Bide bugün yumurtlama akıntısı gibi akıntı oldu azcık. Ya herşeyin farkında olup da hala umut edip "acaba mı yaaa" deyip saf saf umut etmekte ben gibi hayalperest birinden beklenecek bir hareket🤣🤣
Canım sen bugün bi test daha yapsan
Hadi insallah faydası olsun kuzum bende sipariş verdim de daha 4-5 günü bulur şifa olsun ins mfklar
İnşallah canım benim amiinn 🙏🏻🙏🏻

Kızlar biri bana şu mfk yöntemi ney anlatabilir mi şimdiye kadar bir defa yumurta takibi yaptı doktorum onun dışında rastgele gelişigüzel denedik ovulasyon falan da hiç bilmiyorum. Bu ay da mfk neyse onu deneyeyim diyorum zaten gelecek ay rahim filmi çekilecek bı ihtimal gerek kalmaz belki ne diyim😀

Günaydın kızlar yine test yaptım ama ben artık anlamadım hala silik bence koyulasmasi lazımdı 4 gün içinde. Bu testi ilk defa deniyorum
IMG_20220512_091656.jpg
IMG_20220512_091856.jpg
IMG_20220512_091730.jpg

Kızlar biri bana şu mfk yöntemi ney anlatabilir mi şimdiye kadar bir defa yumurta takibi yaptı doktorum onun dışında rastgele gelişigüzel denedik ovulasyon falan da hiç bilmiyorum. Bu ay da mfk neyse onu deneyeyim diyorum zaten gelecek ay rahim filmi çekilecek bı ihtimal gerek kalmaz belki ne diyim😀
Canım bir doktor var Mehmet Fatih karslı diye onun yöntemi bu adet bitimi ilk gün ilişki oluyor sonra 3-2-3-2 diye gidiyor yani ilk ilişki sonra üç gün sonra ilişki ondan sonra iki gün sonra ilişki gibi birde çıkardığı karışımlar var valla hamile kalan o kadar kişi var ki yani şöyle diyeyim yollarca gebe kalamayanlar bunun sayesinde kalıyor bakanlık onaylı ilaçlar karışımlar sosyal medyada var istersen takip et canım bende hsg çektirdim bu ay iki ay deniycem böyle eğer olmazsa bende başlıycam o karışımlara

X