Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi insallah faydası olsun kuzum bende sipariş verdim de daha 4-5 günü bulur şifa olsun ins mfklar

Canım sen bugün bi test daha yapsan
Hadi insallah faydası olsun kuzum bende sipariş verdim de daha 4-5 günü bulur şifa olsun ins mfklar
İnşallah canım benim amiinn

Kızlar biri bana şu mfk yöntemi ney anlatabilir mi şimdiye kadar bir defa yumurta takibi yaptı doktorum onun dışında rastgele gelişigüzel denedik ovulasyon falan da hiç bilmiyorum. Bu ay da mfk neyse onu deneyeyim diyorum zaten gelecek ay rahim filmi çekilecek bı ihtimal gerek kalmaz belki ne diyim

Canım bir doktor var Mehmet Fatih karslı diye onun yöntemi bu adet bitimi ilk gün ilişki oluyor sonra 3-2-3-2 diye gidiyor yani ilk ilişki sonra üç gün sonra ilişki ondan sonra iki gün sonra ilişki gibi birde çıkardığı karışımlar var valla hamile kalan o kadar kişi var ki yani şöyle diyeyim yollarca gebe kalamayanlar bunun sayesinde kalıyor bakanlık onaylı ilaçlar karışımlar sosyal medyada var istersen takip et canım bende hsg çektirdim bu ay iki ay deniycem böyle eğer olmazsa bende başlıycam o karışımlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…