Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yalnız değilsin aynı şeyi her ay yaşıyorum. Akışına bırak diyorum test yapma diyorum olmuyor takip edip duruyorum falan. Hayırlısı olsun

Ben her ay kullanıyorum yanıltmadı beni hiç ama öylesine test yapmıyorum. Yumurta beyazı gibi bir akıntı gelmeye başladığı zaman ovulasyon yaklaştı demek o zaman test yapmaya başlıyorum. Bugün baya akıntım geldi mesela sabah test yaptım pozitif çıktı. Ovulasyon testi genelde çizgi hep çıkar ama sadece yumurtlamadan bir gün önce çok koyu çıkıyor. O gün yada ertesi gün değerlendirmek gerektiğini biliyorum

Yalnız değilsin aynı şeyi her ay yaşıyorum. Akışına bırak diyorum test yapma diyorum olmuyor takip edip duruyorum falan. Hayırlısı olsun
Ay valla 2.5 senedir her ay herşeyin farkındayım ilaç etkisi olan belirtiler vs. Amaa yinede her ay düşüyorum bu hataya. Bu sefer tamam ama boşverdim anacım. Rabbim vereceği zamanı bilir hayırlı olanı hayırlı zamanda nasip etsin inşallah.

Benim de bugün çok kötü kaşık ağrı hiss ediyorum sol tarafta. Ovulasyon testi de yaptım sabah pozitif çıktı acaba ondan mı
Evet bende yumurta çatlamasina az kalmiş ağrılar geldi,çatladiktan 1gun sonra ağrı gitdi,2gün sonra yeniden geldi,saklambaç oynuyor sanki

Insallah faydalı dir yeni bir ilac mi acaba ilk gebeligimde hic duymamıştım..
Konu sahibi cezali ise bi devralan ilgilenen olmadi galiba
Yeni mi bilmiyorum ama doktoruma çok güvenirim o yüzden çok sorgulamadım
Sadece konuyu açan kişi düzenleme yapabildiği için başkası devralamaz

Bende köyde öğretmenim canım benim veliler bide yazın köy işi çok diye doğumları kışa gelecek şekilde çocuk yapıyorlar valla nasıl yapıyorlar bende anlamadım hemende tutuyo

Adetim 22 Mayıs. Gögüslerim şimdiden şişti ama çok ağrı, acı yok. Hafif kasıklarda gaz sıkışması gibi ağrı ve midem bulanır gibi. Belki yediklerimdendir bugün biraz karıstırdım. :)))
Evet aynen bende bu durumdayim,adetim-21-22 mayıs, çatlamadan 2gün önce göğüslerim şişti, ağırlık yapiyor hala da devam ediyor,gaz, kasık ağrısı,her sabah uyandigimda mide yanmasi

Evet aynen bende bu durumdayim,adetim-21-22 mayıs, çatlamadan 2gün önce göğüslerim şişti, ağırlık yapiyor hala da devam ediyor,gaz, kasık ağrısı,her sabah uyandigimda mide yanmasi
Kızlar benimde adetim 23 mayıs gaz evet bende de var kasıklarımda hafif gün içinde ağrı oluyo dün sağ tarafımda batma gibi bişeyler oluyodu bide göğüslerimde uçlara doğru bi sızı olup geçiyo bir kaç saniyelik bi kaç gündür onun nedenini bilemiyorum prolaktinim de yüksek olabilirmiş belki ama bugün yok o sızı ağrı vs sadece gaz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…