Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ben de ilk fotona biraz efekt yaptım ama göremedim benim bundan daha belirgindi hatirlarsan nisanda ama adet oldum belki kimyasaldı bilemiyorum ama sen birkaç gün daha bekle en iyisi belki geç dollenmedir
Haklısın canım olabilir. Hayırlısı artık. Regl olmazsam tekrar rest yaparım artik

Ben de ağrıda ogrtmenim hocam millet 8 9 nasi doğuruyor anlamıyorum

Onlar çok başka zaten canım. Olsa da olur olmasa da olur diye bakıyorlar 3 çocuktan sonra biz bı tane için cirpiniyoruz Rabbimin hikmetinden sual olunmaz. Hayırlısı ile nasip etsin inşallah hepimize tez vakitte

Benimde başıma geldi o benide gazla hastaneden yolladılar Tam olarak böyle düşünüyorum ama icraat sıfır

Bilmiyorum canım. Takip yapmadım bu ay hiç. Hatta bebek denemesini de bırakalım dedik. Rastgele olduysa oldu bu ay.
Bende bu ay tamamen kafamdan attım bir de çok yoğundu bu ay şehirdisi bayram oruç felan derken doğru düzgün değerlendiremedik yani yumurtlama döneminde köye gittik eşim başka yerde ben başka yerde kaldım eğer bebek varsa yeminle mucize felandir

Aynı bende öyle canım. Olursa mucize kesinlikle. İnşallah vardır tabi

Arkadaşlar yardımcıolursanız sevinirim Dün adetime 6gun vardı öğlen wc de fark ettim ki kanamam başlamış erken olduğumu düşündüm umursamadim ki şu saat oldu hala tık yok adet gala devamı gelmedi ağrı sizi sancı hiç biri yok sadece baş ağrısı var ve dayanamadım Test yaptım

Eklentiler

• 20220511_171815.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 60
  • 20220511_171810.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 20220511_171800.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 58
Hemen çıktıysa var kuzum

Resmen görünüyor canım. İnşallah kanda da çıkar. Hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…