Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne kadar güzel yazmışsınız aslında yapmamız gereken tam olarak bu ama işte keşke benim için kolay olsa bunlar. Aklımda sürekli bu var evde bu konuşuluyo işte bu konuşuluyo. Hayırlısı bakalım hepimiz için

Ay ben de köy öğretmeniyim. Bugün konuştuk arkadaşlarla. Dedim ya hepsinin en az 3 er 5 er çocuk var neredeyse hiç biri bizim bildiklerimizi denediklerimizi konuştuklarımızı bilmiyor. Biz bu kadar dikkat ediyoruz sürekli takip ediyoruz ve sonuç ortada

Ya sanki ikinci bir çizgi görünüyor gibi ümitlendirmek istemem ama

Kuzum bu ay da son çatlama olcakmıs femera verdi bu sefer bu ay da olmazsa asılama ddi
Bende heyecanliyim kuzu nasil gececek acaba hsg kontrolde ne diyecek neye karar verecek doktor direk asilama mi diyecek sonuca göre tüp bebekmi yoksa sadece catlatma ignesimi aklim cok karisik gerckten merak ediyorum kuzum insallah sen bebişe kal haber ver 15-20 gun sonrada ben vereyim sana haberi ben zaten bu ay normal sekildede deniycez ya belki hsg den sonra tedavisiz kalabilirmiyim ki ama ilk senden bekliyorum güzel haber benim geciksede olur sizlerin ilk olacak o sevinci sizle yasamak istiyorum guzel haberlerinizi

Psikoloji çok önemli ne kadar takip etmeyecegiz serbest birakcagim kendimizi desekte olmuyor işte ama bence takmamamiz lazım en azından tüm uygulamalari silip 2 ay rahat bırakmamız lazım adet olacağımız tarihi bile bilmememiz lazım onu denesek bir de

Askımm senin güzel kalbini yerimmm ins haziran ayında kavusuruz kuzucum sende hsg den sonra haber et nasıl geçti vs nolcak ins seninde herşeyin kolaylıkla geçsin canım benim

Valla bilmiyorum gerçekten bunu nasıl yapacağımı

Ben femara başladım bu ay canım 3. Günüm
Ay sonucu yazdın herhalde ben oraya isinlanayimmm
Yok yazmadim kuzum 103 cikti beta hcg. Haftaya gitsem ultrasonla anca belli olur gibi.3000 olmasi lazim karindan gormek için oyleydi dimi? Diofol folik asit başladım. Insallah saglikla duzenli artar..Rabbim sanada guzel neticeler versin insallah

Bat 20 Mayıs olanlar herhangi bir belirtiniz var mı ? Ne durumdasınız ?
İyi günler,benim bat 21-22mayıs,17ci gün yumurta çatladı,dünden beri kasık agrilarim artdı sağ tarafda bacağima vuruyor,ani kramplar,batmalar oluyor .Sizde her hangi bir belirti varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…