Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de seninle aynıyım bende test yaptım negatif çıktı geç döllenme olur belki bizimde ama ben göremedim çizgiyi efektte yapmadım hiç cuma yi bekliyorum
Kuzum testlerini ay bı bakayım efekt de yapalım istersen. Ben çok sabirsizmisim meğer. Beklemek çok zor geliyor ☺️

Regl olmazsam inşallah yapicam canım
Aslında acele de etmedik 3 gün geçti 4. Güne gireceğiz ama anlamadım erken test mi alsak acaba onu denesek gerçi Cuma 9.50 de randevum var aldım kan vermek icin

Eklentiler

• 16522768371062597281375980441589.jpg
    16522768371062597281375980441589.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 63
Aslında acele de etmedik 3 gün geçti 4. Güne gireceğiz ama anlamadım erken test mi alsak acaba onu denesek gerçi Cuma 9.50 de randevum var aldım kan vermek icin
Şurda bı hayalet çizgi görüyorum ama birkaç gün sonra ikimizde tekrarlamak zorundayız.

Eklentiler

• IMG_20220511_165358.jpg
    IMG_20220511_165358.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 60
Kızları bı çay koyun kendinize yada kahve bı rahatyalim yaa böyle çok gerildik hergun WC ye giderken Adet olmamışimdir insallah diye gitmekten geciktik belkide yada hamile kalmak istediğiniz için bu belirtiler pskolojik de olabilir aslında oluruna bırakalım adetiniz geciksin öyle yapalım testleri herşey beyinde bitiyormus. Hastaneye gitmiştim sağ kasığımda ağrı var hamilemiyim diye gaz çıktı mesela daha önceden 🤗😂 hadi çay yada kahvenizi alın arkamiza yaslanalim bı rahatlayalim

Ben yine görmedim😂 ben bu ay olivasyon testinde tam 28 nisan da yumurtama gunumdu 26 günde bir oluyorum o yuzd n diyorum ya belki gec dollenmedir senin nasıldı kuzum nezaman yumurtlama donemindi
Bu ay çok tuhaf şeyler yaşadım ben canım 9_13 Nisan adettim. Sonra bu ay bebek denemelerine ara verelim dedik eşimle. Gelişigüzel takıldık. 4 kez çatlama gibi akıntım oldu. Adetimden hemen sonra. Yumurtlama döneminde (uygulamaya göre) . Yumurtlama dönemi sonrası ve adet öncesi olmak üzere 4 kez çatlama gibi akıntım oldu ve son olan 3_4 gün devam etti. Adet de olmadım akıntım yok hiç bı belirtim yok. Neyin nesi bilemedim

Kızları bı çay koyun kendinize yada kahve bı rahatyalim yaa böyle çok gerildik hergun WC ye giderken Adet olmamışimdir insallah diye gitmekten geciktik belkide yada hamile kalmak istediğiniz için bu belirtiler pskolojik de olabilir aslında oluruna bırakalım adetiniz geciksin öyle yapalım testleri herşey beyinde bitiyormus. Hastaneye gitmiştim sağ kasığımda ağrı var hamilemiyim diye gaz çıktı mesela daha önceden 🤗😂 hadi çay yada kahvenizi alın arkamiza yaslanalim bı rahatlayalim
Ocaktan veri en rahat olduğum.ay bu aydı aslında. Çünkü bebek düşünerek yapmadım hiç. Birkaç ay sonra devam ederiz demiştik. Rahat olsan da olmuyor.😬

Ocaktan veri en rahat olduğum.ay bu aydı aslında. Çünkü bebek düşünerek yapmadım hiç. Birkaç ay sonra devam ederiz demiştik. Rahat olsan da olmuyor.😬
Ama adet dönemi yaklaştıkça yada kasıkta bir Ağrı'da hemen düşünüyoruz hamilemiyim diye ben bir köy okulda öğretmenlik yapıyorum Ağrı'da.velilerimle konuştum 5-6 tane çocukları var hatta 10 olan bile var tedavi yada birşey bilmiyorlar daha olmaz diye yaptık oldu diyorlar yani kafaları çok rahat regl günü takip etmiyorlar hiç 2 aylıkken öğreniyorlar tarlada çalışmaktan düşün ben mesela sürekli uygulamaya giriyorum bakıyorum kaç gün var kaç gün geçmiş diye sanki hiç anne olamayacakmisim gibi bir his geliyor

X