Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
K
Çok uzulduysen de geçikebilir canım takma kafana Allah'ım hayırlı zamanda nasip etsin sağlıklı bir sekilde 🥰
Kuzum normalde stres üzüntüm olmadı takı a since sonucu alana kadar sonucu alınca çok üzüldüm nolcaksa olsun hayırlısı buymuş ne diyim rbabim bilir işini ama herkes duamda rabbim herkesin gönlündeki duayı en kısa zamanda kabul eylesin 🤲😔

Kızlar bugün gecikmemin 3. Günü dün akşam lavaboda kahverengi akıntım geldi biraz sonra normal rengine döndü yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorum bugün erken gebelik testi yaptım ama çıkmadı ne zaman çıkar sizcs

Kızlar hepinize selamlar, benim bat 21 mayıs daha 10 gün var yani normalde bir iki gün önce yada bir iki gün sonra olurum ama bugün pembe lekem geldi bu kadar öne gelmiş ihtimali varmıdır regl günümün acaba?

Kızlar su erken gebeligi eczaden alayım dedim 82 tl verdim yaa trendde 5 tanesini 80-90 a alıyodum pufff verdim valla

İnşallah adet olmayız da pozitifi görürüz. Buna çok ihtiyacım var ☺️

Ohooo 2.5 mu kaldı allasen? Hadi hadi yeni gebeşimiz hayırlı olsun 🧿

Rabbim

Hayırlısıyla en kısa zamanda versin mucizeni bacım benim üzülme nolur kıyamam gözyaşlarına ya rabbim en kısa zamanda mujdemi versin bize😘😘😘😘

İlk kez gerçek anlamda hayalet çizgi gördüm testinde. Bakıyorum görüyorum, bidaha bakıyorum yok, bidaha bakıyorum yine var😁 var kuzum bence belirginleşecek de daha. Hangi test bu seninki?
Kizlar hsg randevusu aldim pazartesi saat 15:30

İnternetten laboquick öneririm 20 ovulasyon 2 gebelik hediyesi oluyor fazlaca yetiyor hem eczane pahalıdır almayın
Ben de trendyoldan laboquick aldım 10lu 5 tane de gebelik vardı baya uyguna geldi. 10 tane bana yetiyor zaten 25-26 döngüm hemen bat geliyor😅 ilk kez aldım laboquick umarım güvenilirdir

X