Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ben de ilk fotona biraz efekt yaptım ama göremedim benim bundan daha belirgindi hatirlarsan nisanda ama adet oldum belki kimyasaldı bilemiyorum ama sen birkaç gün daha bekle en iyisi belki geç dollenmedir
Haklısın canım olabilir. Hayırlısı artık. Regl olmazsam tekrar rest yaparım artik

Ama adet dönemi yaklaştıkça yada kasıkta bir Ağrı'da hemen düşünüyoruz hamilemiyim diye ben bir köy okulda öğretmenlik yapıyorum Ağrı'da.velilerimle konuştum 5-6 tane çocukları var hatta 10 olan bile var tedavi yada birşey bilmiyorlar daha olmaz diye yaptık oldu diyorlar yani kafaları çok rahat regl günü takip etmiyorlar hiç 2 aylıkken öğreniyorlar tarlada çalışmaktan düşün ben mesela sürekli uygulamaya giriyorum bakıyorum kaç gün var kaç gün geçmiş diye sanki hiç anne olamayacakmisim gibi bir his geliyor
Ben de ağrıda ogrtmenim hocam millet 8 9 nasi doğuruyor anlamıyorum 😂

Ama adet dönemi yaklaştıkça yada kasıkta bir Ağrı'da hemen düşünüyoruz hamilemiyim diye ben bir köy okulda öğretmenlik yapıyorum Ağrı'da.velilerimle konuştum 5-6 tane çocukları var hatta 10 olan bile var tedavi yada birşey bilmiyorlar daha olmaz diye yaptık oldu diyorlar yani kafaları çok rahat regl günü takip etmiyorlar hiç 2 aylıkken öğreniyorlar tarlada çalışmaktan düşün ben mesela sürekli uygulamaya giriyorum bakıyorum kaç gün var kaç gün geçmiş diye sanki hiç anne olamayacakmisim gibi bir his geliyor
Onlar çok başka zaten canım. Olsa da olur olmasa da olur diye bakıyorlar 3 çocuktan sonra 🤯 biz bı tane için cirpiniyoruz Rabbimin hikmetinden sual olunmaz. Hayırlısı ile nasip etsin inşallah hepimize tez vakitte

Kızları bı çay koyun kendinize yada kahve bı rahatyalim yaa böyle çok gerildik hergun WC ye giderken Adet olmamışimdir insallah diye gitmekten geciktik belkide yada hamile kalmak istediğiniz için bu belirtiler pskolojik de olabilir aslında oluruna bırakalım adetiniz geciksin öyle yapalım testleri herşey beyinde bitiyormus. Hastaneye gitmiştim sağ kasığımda ağrı var hamilemiyim diye gaz çıktı mesela daha önceden 🤗😂 hadi çay yada kahvenizi alın arkamiza yaslanalim bı rahatlayalim
Benimde başıma geldi o benide gazla hastaneden yolladılar 😅😅 Tam olarak böyle düşünüyorum ama icraat sıfır 😅😅

Bilmiyorum canım. Takip yapmadım bu ay hiç. Hatta bebek denemesini de bırakalım dedik. Rastgele olduysa oldu bu ay.
Bende bu ay tamamen kafamdan attım bir de çok yoğundu bu ay şehirdisi bayram oruç felan derken doğru düzgün değerlendiremedik yani yumurtlama döneminde köye gittik eşim başka yerde ben başka yerde kaldım eğer bebek varsa yeminle mucize felandir 😂😂😂

Bende bu ay tamamen kafamdan attım bir de çok yoğundu bu ay şehirdisi bayram oruç felan derken doğru düzgün değerlendiremedik yani yumurtlama döneminde köye gittik eşim başka yerde ben başka yerde kaldım eğer bebek varsa yeminle mucize felandir 😂😂😂
Aynı bende öyle canım. Olursa mucize kesinlikle. İnşallah vardır tabi😍🌸

Arkadaşlar yardımcıolursanız sevinirim 😊 Dün adetime 6gun vardı öğlen wc de fark ettim ki kanamam başlamış erken olduğumu düşündüm umursamadim ki şu saat oldu hala tık yok adet gala devamı gelmedi ağrı sizi sancı hiç biri yok sadece baş ağrısı var ve dayanamadım Test yaptım

Eklentiler

• 20220511_171815.jpg
    20220511_171815.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 60
  • 20220511_171810.jpg
    20220511_171810.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 20220511_171800.jpg
    20220511_171800.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 58
Arkadaşlar yardımcıolursanız sevinirim 😊 Dün adetime 6gun vardı öğlen wc de fark ettim ki kanamam başlamış erken olduğumu düşündüm umursamadim ki şu saat oldu hala tık yok adet gala devamı gelmedi ağrı sizi sancı hiç biri yok sadece baş ağrısı var ve dayanamadım Test yaptım
Hemen çıktıysa var kuzum

Resmen görünüyor canım. İnşallah kanda da çıkar. Hayırlı olsun 😍☺️🌸

X