Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Venev Venev kuzum baktım cok cok hayali bişe var gibi bence 2-3 gün beklemeni tavsiye ederim sonra bidaha test yap ole kan ver col agladım y morelim ondan smdi bakıyorum sana doktorun yanındada agladım iyicr psikolojim bozuldu

Kızlar heralde klomen letu femara üçlüsünü böylelikle tamamlıyorum klomen olmadı letu olmadı bakalım femara ins Uğur getirir ben gidiyorum hazirana ajsjdkldd

Bugünkü testim bu test 2 buçuk kusur Hcg ölcuyorsa helal olsun valla 😂 kafam allak bullak oldu bea
IMG_20220511_133626.jpg

Venev Venev kuzum baktım cok cok hayali bişe var gibi bence 2-3 gün beklemeni tavsiye ederim sonra bidaha test yap ole kan ver col agladım y morelim ondan smdi bakıyorum sana doktorun yanındada agladım iyicr psikolojim bozuldu
Kuzum kıyamam ben sana rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah bu ay nasip etsin. Ben görüyorum çizgiyi ama fotoda net değil haliyle evet bekleyeceğim bir kaç gün tekrar yaparım test tabi tutabilirsen inşallah kendimi.

Rabbim
Hayırlısıyla en kısa zamanda versin mucizeni bacım benim üzülme nolur kıyamam gözyaşlarına ya rabbim en kısa zamanda mujdemi versin bize😘😘😘😘

Merhaba kizlar 28 günde bir adet olan birisinin yumurtlama günü farklılık gösterebilir mi sizce çünkü bu ay yumurtlama gunlerimde kasik ağrım yoktu ancak bugün kasik agrilarim var adetime 8 gün var sizce yumurtlama belirtisi olabilir mi bu

Merhaba kizlar 28 günde bir adet olan birisinin yumurtlama günü farklılık gösterebilir mi sizce çünkü bu ay yumurtlama gunlerimde kasik ağrım yoktu ancak bugün kasik agrilarim var adetime 8 gün var sizce yumurtlama belirtisi olabilir mi bu
Değişebiliyor belirti vermeden yumurtan oluşmuş da olabiliyor. Bu ağrı adete yakınolduğu için adeti de gösterebilir. İnş yumurta ağrısıdır. Testin var mı? 2 li ovulasyon testi alabilirsin eczaneden kaçırmamak için. Ben de bu ay belirtilerim olmadı ovulasyonda. İnş kaçırmayız canım
🤲

Hayal mi görüyorum diye sabahtan beri gözüm çıktı. Korkuyorum kuzum ya gidip test almaya cesaret edemiyorum. Bir de bu teste güveniyorum ben bu da yanıltırsa artık koca karı yöntemlerini denerim gebelik var mı diye hiç değilse onlar masrafsız 😂😂
İlk kez gerçek anlamda hayalet çizgi gördüm testinde. Bakıyorum görüyorum, bidaha bakıyorum yok, bidaha bakıyorum yine var😁 var kuzum bence belirginleşecek de daha. Hangi test bu seninki?

X