Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar kimyasal gebelik regl günü geçtikten kaç gün sonra ortaya çıkar. Bir kere başımdan kimyasal gebelik geçti şimdi regl olmam gerekirken üç gündür olmuyorum test yapmaya korkar oldum

Hayırlısı bebeğim yaa ben de saldım artık bebe işi, Allah hayırlıysa en doğru zamanda verir 🙏 benimki ilişkiden sonra e diyor ayaklarını kaldırmayacak mıyız? Yok dedim bıraktım o işleri, amuda da kalksam olmayacak nasılsa 😁 ben de yazı kafam rahat, kendime yoğunlaşarak geçirmek istiyorum.

O zaman yarın sabahki testini at bize 😍 şöyle görünen çift çizgilisinden 🥰
Şimdi gelmeyen bebeler düşünsün 🤣🤣😏
Hahaha az önce bizimde aramızda böyle bi konuşma geçti 🤣🤣

Canim mart topiğinde Pasha22 Pasha22 vardı adet gününe kadar bir hafta ovulasyon testi hep pozitif gösterdi adet günü kan verdi negatif ama sonradan pozitife döndü yanlış hatırlamıyorsam şimdi baya büyümüştür bebişi 🐣 seninde hep koyu bence var birşeyler o testin yanılma payı pek yok
Selamlar 😊 senin dediğin gibi benim ovü testlerim bir hafta hep kötü çift çizgiyi ama tüm gebelik testlerim hep negatifti bat günü de kan verdim 1.2 çıkmıştı hatta doktorla o kadar hamile olmadığıma inanmıştık ki iki kez alttan muayne oldum ama öyle böyle bir muaynede değil yani 🤕 4-5 gün sonra kan verdim bi baktım hcg 27 olmuş. bebeğim tutunmuş benimle 😍 Şimdi Rabbime binlerce şükür 13 haftalık hamileyim. Rabbim isteyen tüm kadınlarımıza tez zamanda nasip etsin inşallah 🙏 iyi düşünelim iyi olsun. ❤️

X