Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ya sabah doktora yazdım progestanı bırakayım mı test negatif diye. Bırakmamı istedi kan testi istemedi

Son günlerde hissetmiştim ama aşılamanın umuduyla ilgili değil. Ben sürekli bu sonucu almaktan yoruldum. Yani anne olamayacaksam bu benim kaderimde yoksa bu istek içimden aklımdan gitsin istiyorum öyle dua ediyorum. Bu ay eşim çok ümitlenmişti ilk defa bence hamilesin falan dedi

Bu gün aşılama günü ile birlikte 14.gün canım. Progestanı bıraktım bi kaç güne gelir heralde regl

Ay valla tekrar umut bağlamıycam regl 10 gün gelmezse öyle test yaparım. Testi damlattıktan sonra başında ikinci çizgi kızaracak mı diye beklemek kadar üzücü bişey yok

14. Gün canım aşılama günü dahil

Öyle tabi aşko nasip de yokmuş bu ay. Bidahaki ay Allah kerim. Hiç bişey takip etmiycem artık bebe falan da aklımdan çıkarıyorum gelecekse gelir. Artık kendime aileme odaklanıcam biraz. Ders çalışmam lazım aşılama derdine düştüm bu ay hiç çalışmadım kpssye az kaldı ona yoğunluk vericem.
Hayırlısı bebeğim yaa ben de saldım artık bebe işi, Allah hayırlıysa en doğru zamanda verir 🙏 benimki ilişkiden sonra e diyor ayaklarını kaldırmayacak mıyız? Yok dedim bıraktım o işleri, amuda da kalksam olmayacak nasılsa 😁 ben de yazı kafam rahat, kendime yoğunlaşarak geçirmek istiyorum.
Kızlar çizgi çıktı ama çooooookkkkkkk silik hatta silik ötesi 😏 siz göremezsiniz foto atsam o derece silik. Hatta silikliğin derecesi olsa 1/10 puan alır. Bence tırtıngen şıtrayze @dceke @Rainbowcolours Childdevelopment Childdevelopment @miresl @Mrs Electrical Engineer R Random3 @sultansultan90 @Elif_edanur_61_61 unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙃
O zaman yarın sabahki testini at bize 😍 şöyle görünen çift çizgilisinden 🥰

Oooo maşallah çok güzel bir değer kese görünecek nerdeyse 😍😍😍 sağlıkla ilerlesin ve doğsun inşallah canım ❤️
Amin canım inşAllah. Rabbim tez zamanda bu topikteki herkese nasip etsin inşAllah. Bu konularda çok acemiyim canım kan takibi yaptırmama gerek yok heralde daha dimi yada var mı kuzum ?

Merhaba hanımlar. Adetime 4 gün var son iliskinin üzerinden 10 gün gecti ve bugün erken gebelik testi yaptım ilk 5 dk içinde silik hafif bir çizgi çıktı ama bu teste guvenme diyen cok oldu. Daha once bunu yasayan var mi ? Hemen kan vermeye gitmek istemiyorum yoksa diye

20220510_181322.jpg

Amin canım inşAllah. Rabbim tez zamanda bu topikteki herkese nasip etsin inşAllah. Bu konularda çok acemiyim canım kan takibi yaptırmama gerek yok heralde daha dimi yada var mı kuzum ?
Kan takibi değil de gebelik takibine baslamalisin canım. En doğru bilgileri artık öyle alabilirsin ☺️🥰

X