Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prodectör early daha hassas olanıymıs ole yazıyo vallahi bende anlamadım ya 82 tl beni mi kazıkladılar naptılar trendyolda o fiyata 5 tane erken gebelik alırdım
Canim o test pahalı ama yanilma payı hic yok sonradan cizgi falan da cikarmiyor ya var ya yok cok net yani

Canımcım var orada çizgi. Belirsiz ama var. Çnkü bat ına var daha. E ancak yükseliyor değerin. Kesin hamilesin bence. Ciddi söylüyorum. Akşamdan sabaha ne kadar belirginleşir çizgin bilemem ama 2 gün sonra gayet belirgin bir çizgin olacak eminim. Hcg seviyesi henüz çok başında sadece. O ovü lerden belli zaten Venev Venev bence sürecin keyfini çıkar🤤

Canımcım var orada çizgi. Belirsiz ama var. Çnkü bat ına var daha. E ancak yükseliyor değerin. Kesin hamilesin bence. Ciddi söylüyorum. Akşamdan sabaha ne kadar belirginleşir çizgin bilemem ama 2 gün sonra gayet belirgin bir çizgin olacak eminim. Hcg seviyesi henüz çok başında sadece. O ovü lerden belli zaten Venev Venev bence sürecin keyfini çıkar🤤
İnşallah canım benim senin testler de pozitifti ama 😏 gerçi bunda yalancı çıkran duymadım ama belli de olmaz. İnşallah vardır yanıltmaz bizi

Eklentiler

• 92EF0AEC-8285-44D6-A047-D8BF3D478705.jpeg
    92EF0AEC-8285-44D6-A047-D8BF3D478705.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 75
Kör olmayın diye filtreledim ama yok bence
Buldun askom bak simdi bana inanmiycan ama benimde cok cok silik bu sekil cikmisti predictor de bayramda akcakocadan aldim demiştim ya ama benim sidik biliyosun hep yalanci çizik cikartiyo 😂 belki hcg az suan sende ondan boyle cikmis olabilrmiki ben senden umutluyum bu ay bari kizlar bir kacimiz guzel haber alalim yaa umudum sizsiniz

Buldun askom bak simdi bana inanmiycan ama benimde cok cok silik bu sekil cikmisti predictor de bayramda akcakocadan aldim demiştim ya ama benim sidik biliyosun hep yalanci çizik cikartiyo 😂 belki hcg az suan sende ondan boyle cikmis olabilrmiki ben senden umutluyum bu ay bari kizlar bir kacimiz guzel haber alalim yaa umudum sizsiniz
Şimdi erken gebeliklerden gidiyorum kaset teste erken daha ovulasyonlarla laboquick kaset test hediye gelmişti. Kuzum güvenmiyorum zaten bu kadar silikliğe.

X