Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı bebeğim yaa ben de saldım artık bebe işi, Allah hayırlıysa en doğru zamanda verir benimki ilişkiden sonra e diyor ayaklarını kaldırmayacak mıyız? Yok dedim bıraktım o işleri, amuda da kalksam olmayacak nasılsa ben de yazı kafam rahat, kendime yoğunlaşarak geçirmek istiyorum.
O zaman yarın sabahki testini at bize şöyle görünen çift çizgilisinden

Oooo maşallah çok güzel bir değer kese görünecek nerdeyse sağlıkla ilerlesin ve doğsun inşallah canım
Amin canım inşAllah. Rabbim tez zamanda bu topikteki herkese nasip etsin inşAllah. Bu konularda çok acemiyim canım kan takibi yaptırmama gerek yok heralde daha dimi yada var mı kuzum ?

Merhaba hanımlar. Adetime 4 gün var son iliskinin üzerinden 10 gün gecti ve bugün erken gebelik testi yaptım ilk 5 dk içinde silik hafif bir çizgi çıktı ama bu teste guvenme diyen cok oldu. Daha once bunu yasayan var mi ? Hemen kan vermeye gitmek istemiyorum yoksa diye

Amin canım inşAllah. Rabbim tez zamanda bu topikteki herkese nasip etsin inşAllah. Bu konularda çok acemiyim canım kan takibi yaptırmama gerek yok heralde daha dimi yada var mı kuzum ?
Kan takibi değil de gebelik takibine baslamalisin canım. En doğru bilgileri artık öyle alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…