Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim de 4. Denemem yarın sabah sipariş verdiğim testler gelirse test yapacağım hemen. Korunmayı bıraktığım dan beri zaten 3 gün erken veya 3 gün geç geliyor adetim. İnşallah hepimiz görelim artık çift çizgiyi

Bize doktorum thancss önermişti. Benim doktorumdu eşim muayene olmadı yine de kullansın dedi.
400 tl ye aldık 30 tablet 30 da şase var suya katılan. Doktorlar bu tarz vitaminleri komisyonlu öneriyor. İçeriği benzer birçok takviye vardır.
L-Kartinin, L Arjinin, Koenzim Q10, Taurin vb vitaminler var içeriğinde.

Kuzum bende sendenim ya çatlatma iğnesinin 16. Günğndeyim artık gelsede bende aşılamaya baslasam bosu boşuna bekliyoruz bebekler de ortada yok nerdeeeee bunlarrr

Bu günden başlıcam..ama ne yeyicem bilmiyorumYarın doktor buldum..gidicem bakıcam o ne diyecek.Kaçıncı doktor..bıktık artık.İn şa Allah o bir şeyler yapar
bulursun yiyecek birşey nerde yaşıyorsun doktor konusu sıkıntı bende arıyorum doktor evime uzak olmasın diye uğraşıyorum bir yandan

Benim de çok düzenlidir senin gibi 2-3 gün gecikmeler yaşadım korunmayı bırakınca. İnşallah görelim pozitifleri

Korona etkiliyormuş yumurtalıkları catlamayı falan kuzum o yüzden ben de ilk gittiğimde aşıyı en son ne zaman oldun korona en son ne zaman oldun veya oldun mu diye sormuştu
Ben hic korona olmadım iki aşımı da çoktan oldum ama inşallah değilimdir

Canım bende aynı durumdayım 4 Mayısta regli olmam gerekiyordu hala olmadım. En son ilişki 24 nisandı. 2 gün önce kan testi verdim negatif. Bugün idrardan kendim baktım yine negatif. Artık sadece regl olmayı bekliyorum ama ne bir ağrım ne bir belirtim var. Sanki sonsuza kadar regl olmicakmış gibiyim enteresan

Korona etkiliyormuş yumurtalıkları catlamayı falan kuzum o yüzden ben de ilk gittiğimde aşıyı en son ne zaman oldun korona en son ne zaman oldun veya oldun mu diye sormuştu
Ayy ben işte subat sonu çatlatma 11. Günğ korona oldum mart ayında yetişemedim doktora sonraki günlerde yumurtalıklarım gelişmedi büyümedi 22. Günde tek yumurtam zor çatladı sonrada bi kaç gün sonrw regl geldi doktora sordum koronanın hala neye etki ettigini net olarak bizde bilmiyoruz dedi olabilir demişti yumurta gelişimini etkileyebilir ddi

Valla Allah senden razı olsun..eşime şimdi dedim..dedi bu doktor bize neden demedi.Yemicek artık.Ben mesela biliyorum kahve olmaz..çok istiyorum ama içmiyorum.Bu günden artık salata ederim kendime...
Kahve hiç mi içmiyorsunuz. Bende başlarda dikkat ettim sonra bu kadar kısıtlamalar beni son derece strese soktu. Doktorlar 1 fincan türk kahvesi için sıkıntı değil diyorlar ama tabi içmiyorsanız ne güzel.
Bir sıcak duş bir kahve olayı beni strese sokuyor.

Kuzum bende sendenim ya çatlatma iğnesinin 16. Günğndeyim artık gelsede bende aşılamaya baslasam bosu boşuna bekliyoruz bebekler de ortada yok nerdeeeee bunlarrr
Hic sorma ya olsa cikardi diye düşünüyorum ee yumurtlama tarihimde belli olmuyorumda sinir bozucu bi durum yetiseyim doktor randevusunada hsg yi cektireyim suanki amacim bu

Canımcım doktor sana kan testi günü verdi mi?? 12-14. Gün arası bana kan testi yaptırıp, sonuca göre progestonu kesmişti…

Benimki de gitmiyor ha bugun ha yarın diye diye hala randevu almadı kendine kaç ay oldu. Elimde kalacak sonunda
Ben tedaviye başladığım ay elime de randevu aldık tam da değerlendirmemiz gereken tarihlerde bu sefer iptal ettik test için birkaç gün yapmamak lazım ya.şimdi de istemiyor köpek

sıcak duş sıkıntı mı yaratıyor. kahve konusunda bende stres oluyorum çay içmiyorum onun yerine iki kahve içiyorum

Canımcım doktor sana kan testi günü verdi mi?? 12-14. Gün arası bana kan testi yaptırıp, sonuca göre progestonu kesmişti…
Evet aşko doktor çarşamba günü yani aşılama günü de sayarsam 15. Gün test yaparsın regl olmazsan dedi. Ama benim eşim çarşamba çalışıyor nöbette olucak. Bende salıdan yapayım dedim. Bana progestanı regl gelene kadar kullan gelmezse test yap çarşamba dedi zaten progestan da çarşamba bitecek heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…