Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum artık kendini bunaltma bende negatifi görünce cok agladım eşim sagolsun güleyim diye şaklaban oldu resmen insallah olucak kuzum biraz artık üstüne düşmücez gelicek bebişler
İnşallah canım benim gelsin artık
Yani orası öyle şimdi yine daha iyi ilk yıllarda hiç umursamıyordu birlikte olmamız günleri bile geçiştirirdi valla artık akışına bırakacam ne olacaksa olsun

Kuzum valla ben de aynı durumdayım. Allah yardımcımız olsun. Her ay bir umutla geçiyor. 3 ay oldu doktorla tedaviye başlayalı ama olmuyor işte kader.

Her zaman ❤☺ sabrına hayran kaldım şuan da haklisin aslında kendine dikkat et bu süre içinde ❤ ben olsam uçarak giderdim kan vermeye açın kapıları hamileyim galiba diye
Kuzum ocak ayinda kaybim var kurtaj oldum kalbi durmuş.. ilkinde bende öyleydim ama simdi beklemek en garantisi diye düşünüyorum.. Rabbim seni de tez zamanda sevindirsin insallah

Valla Allah senden razı olsun..eşime şimdi dedim..dedi bu doktor bize neden demedi.Yemicek artık.Ben mesela biliyorum kahve olmaz..çok istiyorum ama içmiyorum.Bu günden artık salata ederim kendime...
senden de razı olsun benimde doktorum söylemedi çok önemli değil dedi FSH normal olunca ama ben yinede araştırdım sabahları mesela roka maydonoz tere falan ye akşamları yemek yanına yeşil salata yap ıspanak falanda çok faydalı

Ben de havuç yemeye başladım yumurta çatlaması için faydalıymış günde 1 tane yiycem artık.

Benimki baya yüksek ama...Sen unlu hiç bir şey yemedin öylemi? Sabah kahvaltısını sevmem..pendir yağ yiyerim genelde.

Kızlaaarrrr?

Aşkım yıpratma kendini nolur ya Rabbim inşallah bizi de bir gün anne yapacak. Bu bizim imtihanımız sabretmemiz dayanmamız lazım. Kötü düşünceleri de at kafandan olumlu düşün her zaman. Rabbim bizim için en doğru zamanda gönderecek mucizelerimizi. Ve yine burdan mutluluğumuzu paylaşıcaz birbirimizle. Beşik emzik kıyafet konularını konuşucaz daha dur. O klasiği söylemeden edemeyeceğim "Dobarlan bırakma kendini"

Valla kendine odaklan sana iyi gelen şeyleri yap bakım yap. Bebe de neymiş ağlak zırlak şey bak ne güzel mis gibi sessiz sakin. Misafirliğe gittiğinde ağlayan yok dışarı çıktığında hayatı zehir eden yok. Bu günlerim tadını çıkar aşko. Vallahi ben artık bebeğin kötü yönlerini düşünüp motive oluyorum. Cuma günü kahvaltıya çıktık dışarı kadın gelmiş 5 6 aylık bebeğiyle ne yediğinden bişey anladı ne içtiğinden çocuk bi dk durmaz Elbet o çileyi bizde çekicez ama azcık daha tadını çıkaralım henüz gelmemişken

evet o oluyor kaç çıktı sizin benimde üst sınıra yakındı
E2 yumurtanın çatlamasını gösteren değermiş bebiş 200 250 olduğunda çatlıyormuş. Daha da yüksek olursa heralde iki yada daha fazla yumurta gelişmiş demek galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…