Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız benimkine ben ağladığımı belli etmiyorum üzülmesin diye eskiden gözümden bi damla aksın eve gelince anlıyordu şimdi sabaha kadar ağlıyım anlamıyor

Kız benimkine ben ağladığımı belli etmiyorum üzülmesin diye eskiden gözümden bi damla aksın eve gelince anlıyordu şimdi sabaha kadar ağlıyım anlamıyor
Al benden de o kadar. Önceden bi damla yaş gelse gözümden napacağını şaşırırdı. Şimdi ağladığımda açılacaksan ağla diyor

Gecmis olsun canim minigine Rabbim sifa versin

İnsallah gönlünüzce olur maddi olarak ayri sknti manevi olarak ayri sknti banada asilama yada tup bebek dedi zaten 3. Cocugum olacak tüp bebek işi plansiz cikti yani

Birazda kendi haline birak bakalim ne olacak cok uzuluyosun seni anliyorum ama suan hersey okadar ilerlediki zamanla belki farkli yöntem denersin asilama turu tedavilerin tutma olasiligi cok düşük bunun icin uzulme gününde girilen iliskiden bi farki yok hatta banada aşılama dedi ya doktor tüp filmi cektireyim baktirayim ona göre belki yaptirmam

Benimki baya yüksek ama...Sen unlu hiç bir şey yemedin öylemi? Sabah kahvaltısını sevmem..pendir yağ yiyerim genelde.
ayda bir hamur işi yerim belki oda benim eşim Kalp hastası o yüzden zaten evde hamur işi pişmez bir ekmek 4 günde falan biter oda ekşi mayalı falan o yüzden birazda aslında

E2 yumurtanın çatlamasını gösteren değermiş bebiş 200 250 olduğunda çatlıyormuş. Daha da yüksek olursa heralde iki yada daha fazla yumurta gelişmiş demek galiba
yumurtalamadan sonra öyle tabi ama adetken gösterdiği değerde yumurtanın tembelliği ile ilgili bilgi verirmiş

ayda bir hamur işi yerim belki oda benim eşim Kalp hastası o yüzden zaten evde hamur işi pişmez bir ekmek 4 günde falan biter oda ekşi mayalı falan o yüzden birazda aslında
He anladım..aslında babam evinde bu kadar hamur yemezdim..eşim hamur ne varsa seviyor...bende tam onun gibi oldum...her gün kek..kurabiye..pirinç..Valla dedim bir tek kendine edicem..ben mecbur yemicem.

Kızlar gebe olanlar daha önce vücut ısı takibi yaptınız mi. Ovulasyon da vücut ısısı artip gebelik olursa yüksek kaliyormus ya . Deneyen var mi ?

İnşallah gebeliktir canım. Bizim seninle hemen hemen aynı 5 ayı doldurdum ben bekliyorum. Bu ay 6 olacak ama birkaç ay önde olabilirim. Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ? İnşallah pozitifi görürsün bir an evvel

Kizlar ben hala regl olmadim en son aksam yaptim test negatif, yumurtlama uzerinden 15 gun gecti bugun takvime göre 1 gun gecikme diyor ama gecen ay erken oldum 5 gun ve uzun sürdü 7 gün sanirim onun etkisi. Normaldede zaten ya 28. Gün oluyorum yada 32. Gün beklmedeym.. hafif mide bulanti tiksintim hafif bas donmelerim var. Akintim vs yok ama ben mide bulantimi kullandığım folikasit haplarina bagliyorum. Benim gebeliklerim erken belli oluyor olsaydi cikardi diye düşünüyorum gelecekse cabuk gelsin adetim cunku hsg cektirmem gerek 24 ünde randevum var bakalim ne olacak. M MiuLego M Mavisevenkadin I ipti S sultansultan90 Venev A ad000 Elif_edanur_61_61 ve etiketleyemedigm kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…