Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar rahim filmi ücretler ortalama nedir,doktor bu ay da tutmazsa bidahaki ay yapalım dedi..bizim maddi durum da biraz iyi değil kenara 3 5 bir şey ayırayım :/
günaydın ben Antalya da anstezisiz 500 TL ye çektirdim ama fiyatlar çok değişiyor bazı hastaneler 1500 istedi bazıları 1200 vs inşallah bu ay tutar ve gerek kalmaz ama olmaz ise adetin ilk günü birkaç hastaneyi ara fiyat al bence

Değer söylemedi canım valla bilmiyorum. Biraz tembellik var sorun yok dedi Çatlatma iğnesi ile deniyoruz işte. İlk deneme olumsuz oldu
Tembelliyini nasıl gördü sende?adetliyken bana kaç doktor baktı..iyi dediler.Yumurta sende kendi çatlıyormu? Ben yarın için randevu aldım..doktoru değişdim

günaydın kızlar benim adet tarihim 13 mayıs iki gündür kasık batması yaşıyorum ama iki taraflı olunca umutlanmadım adet yaklaştı diyedir diye düşündüm eşim dün gece içimde bir his var bence hamilesin deyince psikolojim bozuldu resmen saçma sapan mide bulantısı falan yaşıyorum acaba erken gebelik testinde çıkar mı yapsam yarın sabah

Hanimlar regle 4 _ 5 gun var az once ilk idrarimla yptim miratech diye bi marka var mi yoksa kndi çizgisi fln mi boyle bu markanin . Ilk 3 dk da oldu boyle. Suan cok daha bariz belli... son hali de en son

Eklentiler

• 20220509_091857.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 20220509_091804(0).jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 56
  • 16520779549238200269471805127974.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 57
Canım beni de eklermisin sat 15 nisan bat 15mayis 7.ay

Tembelliyini nasıl gördü sende?adetliyken bana kaç doktor baktı..iyi dediler.Yumurta sende kendi çatlıyormu? Ben yarın için randevu aldım..doktoru değişdim
Adetliyken baktı Kan testi yaptı kuzum ordan biraz tembellik var dedi ben de özel muayneye gidiyorum tanıdığım doktor ama bende hiç bilmediğim için bir şey diyemiyorum işte. Amh mı oluyor bu tembellik meselesi ?

Adetliyken baktı Kan testi yaptı kuzum ordan biraz tembellik var dedi ben de özel muayneye gidiyorum tanıdığım doktor ama bende hiç bilmediğim için bir şey diyemiyorum işte. Amh mı oluyor bu tembellik meselesi ?
Adetliyken bana bakınca iyi diyorlar..Amh değeri ben bilen tembellik demek..ama yaşıma göre iyi dedi..ama ben yinede kalksın istiyorum.Senden neden Amh değerini istemediki..belkide var..ama sen dikkat etmedin

Günaydın.Kesinlikle kafandan çıkart..benim adetden önce mide bulantısı çok oluyor..benim eşimde hep böyle diyor..ondan artık midem bulanarken kendisine demiyorum.İn şa Allah bebişdendi

Günaydın.Kesinlikle kafandan çıkart..benim adetden önce mide bulantısı çok oluyor..benim eşimde hep böyle diyor..ondan artık midem bulanarken kendisine demiyorum.İn şa Allah bebişdendi
ya zaten aklımda yoktu ben mide bulantısı hiç yaşamam durup dururken gelip söyleyince etkilendim malesef ondan sonra başladı zaten atmaya çalışıyorum ki bu saçma belirtiler olmasın diye

Günaydın kızlar az önce kan verdim birde test yaptım test negatif regl 3 gün gecikti olsaydı testte çıkardı beni silebilirsiniz listeden hepinize hayırlı bekleyişler diliyorum inşallah en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. Benim var çok şükür Rabbim tüm isteyenlere ve ilk önce hiç olmayanlara evlat nasip etsin

Hanimlar regle 4 _ 5 gun var az once ilk idrarimla yptim miratech diye bi marka var mi yoksa kndi çizgisi fln mi boyle bu markanin . Ilk 3 dk da oldu boyle. Suan cok daha bariz belli... son hali de en son
Canım tebrikler kan testi vermeye gidebilirsin saglıkla tutunsun insallah sürecini ve belirtilerini de paylaşabilirmisn

Canım tebrikler kan testi vermeye gidebilirsin saglıkla tutunsun insallah sürecini ve belirtilerini de paylaşabilirmisn
Cok tesekkurler. Adeti bekleyim diyorum.ocak ayinda kalbi durdu kurtaj oldum bi kaybım var. Birde 4 yasina girecek kizimvar Rabbim isteyen hakeden herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…