Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama pikosu cok övüyor doktorlar insallah sonuc alirsin yumurta kalitemi cok bgendi sonki doktorum
Bana beraberinde femara da başladı canım bakalım hayırlısı olur inşallah
Benim yumurtalarim 16 cm civarı çatlıyordu inşallah hayırlısıyla güzel büyür de bebis olur artık 19. Ayim

Bana beraberinde femara da başladı canım bakalım hayırlısı olur inşallah
Benim yumurtalarim 16 cm civarı çatlıyordu inşallah hayırlısıyla güzel büyür de bebis olur artık 19. Ayim
İnsallah canisi insallah cok uzun bi süre Rabbim biran önce guzel haberler almani nasip etsin

Ne diyo doktor peki süre uzun ya bi sorunmu varmis kuzu
Hayır canım eşimde de bende de yok. Bir de bu 2. Çocuk herhangi bir problem bulamadılar. Zamanı değil demek ki bir de böyle deneyelim dedi doktorum
Zaten bundan ötesini düşünmüyorum yani bu şekilde olmazsa aşılama işini maddi manevi kaldıramam o yüzden olmazsa bekleyeceğiz Rabbim hepimize nasip etsin bu ay hayırlısıyla inşallah

Kaç zamandı çocuk istiyorsun? Tüp bebekmi etdin?öyleyse İnşa Allah boşa çıkmasın

Kızlar yumurtlama belirtileriniz neler ben takvim kullanıyorum ama bi yerde 8 bi yerde 9 mayıs gösteriyo test hiç kullanmadım bugün biraz kasıklarım batıyo özellikle öksürürken batıyo bide göğsüme süt doluyo gibi sızlıyoniye oluyo anlamadım çok önceden de oluyo sonra geçmişti bu ay yine başladı süt hormanlarımı yükseliyor öyle duymuştum bi yerden öyleyken çocuk olmazmış psikolojim bozuldu karınımı kasıyorum istemeden alta doğru hafif bi ağrım var

Ahshdhdjdj ay evet tiksinti geldi. Bisaha uzunnnn süre görmezsin inşallah kuzum ya bu ay güzel sonuçlanır da
İşe işe işe bak bak bak şaşı olcaz be son10 gundur testlere isiyom resmen Venev Elif_edanur_61_61 M MiuLego A ad000 @sultansultan90
Bu bağımlılığı anlayamazlar senin dr ile bence sürecin çok güzel ilerleyecek canom. Bebişin gelmesine çok az var bence
Ben salı günü progesteron hormonu olcturmeye gideceğim bakalım doktor 21. Gün çağırmıştı. Onun değerinden anlaşılır diye düşünüyorum canım. Gebelik olunca yükseliyor biliyorsun
Güzel haberle gel hadiiii

Kızlar iyi akşamlar rahim filmi ücretler ortalama nedir,doktor bu ay da tutmazsa bidahaki ay yapalım dedi..bizim maddi durum da biraz iyi değil kenara 3 5 bir şey ayırayım :/

Canım 2 güne çıkıyor ama e nabıza düşüyor aynı gün bir çok kişide
Himmm sabah gidebilirsem veririm kan benim kız hasta iki gecedir nöbetteyim eşimle bugece uyursam kızım duzelirse anca giderim yeterki kizcem iyi olsun rabbim hepimize nasip etsin anne olmayı cokkk isterim sizlerinde mutluluğuna şahit olmayı

Ay benden de o kadar valla bıktım artık aylardır. Ben bu ay hiç bişe yapmayı düşünmüyorum kendimi çok kötü hissediyorum. Dünden beri toparlayamadım. Birde bugünün anneler günü olması çok etkiledi aslında hiç kimseyi arayıp anneler gününü kutlamak istemedim herkes senin de olsun diye dua edince çok üzülüyorum. Eskiden hayırlısı olsun der geçiştirirdim ama artık öyle olmuyor...
Aşılamadan 10 gün sonra oldu kuzum evet baya erken ben de şaşırdım. Ve bugün tam bitti dedim yeni baştan kanama başladı resmen. Dengesizleşti baya
Benim de aşılamanın 11. Günü başladı adetim ve uzun zamandır bu kadar yoğun kanamam olmuyordu çok fazla var. Sen niye böyle oldun ki bi muayeneye ni gitsen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…