Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    172,2 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba kızlar.Arada bir okuyorum yazdıklarınızı..Hamiş olanları tebrik ediyorum..olmayanlar üzülmesin.Ben kaç gün gezmeklerdeyim..ama aklımdan çıkmıyor..regl olucam biliyorum..çünkü farklı belirti yok..zaten ovulasyon testi göstermedi.11 randevu aldım..bakıcam yeni doktor buldum

-Arwen- -Arwen- @asunny kizlaaar neredesinizzzz ya ilk göz ağrılarımmmm özledim sizi ya :KK61::KK61::KK61:
Canım ben pek bebek taraflarına bakmıyorum artık burda, iş güç tempolu bir şekilde devam ediyor bayram girdi memlekete gittim derse bi süredir girmiyodum da. Sen naptın nasılsın ne var ne yok bakalım canım☺️🥰

Merhaba kızlar.Arada bir okuyorum yazdıklarınızı..Hamiş olanları tebrik ediyorum..olmayanlar üzülmesin.Ben kaç gün gezmeklerdeyim..ama aklımdan çıkmıyor..regl olucam biliyorum..çünkü farklı belirti yok..zaten ovulasyon testi göstermedi.11 randevu aldım..bakıcam yeni doktor buldum
Hadi insallah kuzum sende asılamaya basla

Kızlarrrrrrr hellloooo herkesın anneler günü kutlu olsun 😍😍
Biz bu ay mfk yöntemine başladık ilişki takvimine başladık 7-10-12-15-17-20-22 seklınde
Dün adet den yıkandım ve dün başladık
Salı ılıskı olacak
Aynı zaman da bu ay doktoru kaçırdım bayramdan dolayı
Onun yerine omega üç , d vitsmını ve folık asit eşim de ekstra kendıne iyot aldı
Bakalım ne olacak ne gösterecek bu ay bize 😂
Bu ay olmaz ise ben 2 çatlatma iğnesi tedavime devam edeceğim oda olmaz ise hsg
Ve sonra asılama 😍❤️💛🤲🏻💐💛💙

İnsallah bakalim sonuc ne olacak sabahta yuksek cikarsa zaten veririm kan dusuktur ama yinede ne olur ne olmaz bi test yaptiririm alerji ilaci kullaniyorum çünkü aslinda aklima ne takildi ben pikos diye takviye edici gida kullaniyorum ya test uzerinde etkisi olurmu ya ondan gosteriyo olurmu pozitif testler assos markasinin pikos diye takviye edici gidasi bak istersen netten
Bu ay doktorum bana da pikos tavsiye etti başladım bakalım. Sen nasıl sonuç aldın mi canım

X