Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olsun canım birtancik yumrta nelere kaadir bilinmez büyüsün bakalım. İğne ile baya büyür şey dicem senin bugün adetin kaçıncı günü?
Yarin 9 kuzum . Ama 5. Gunden beri kahverengi akinti geliyo. Bugunde bitmedi. Azicik da olsa geliyo. Yarin iliski olsun sonra bi kac gun olmasin dedi asilama yapana kadar.

Selam kızlarr, misafirim vardı bir süredir hiç bakamadım, üstün körü okudum mesajları, haziranda baya hamiş var sanırım. Güzel haberleri alana hayırlı olsun diyorum 😍 bekleyenlere de güzel haberler diliyorum. Elenenlere de yeni maçlarda başarılar diliyorum 😂😂😂 benim reglim 2 gün oldu biteli ama maalesef hiç çalışma takvim vs yok yani, baya yoğun geçti. Kistime baktırmaya doktora bile gidemedim. Folik asit vb içmiyorum artık yıldım. Saldım yani kısaca, ablamın çocuklarının yaramazlıklarını görünce rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin diyorum 😅😅

Yenihayat25 Yenihayat25 canım seni çok merak ettim ne yaptın acaba?

Doktor degisin öyle 1 yıl bekle nedemek saçma sapan düşünce ben şimdi istiyorum ne gerekiyorsa başka tedaviye biz devlete gittik bi süre böyle devam edelim bakalim hayırlısı ile herşey düzelir. Eşine keciboynuzu suyunu hazırla ibrahim saracoğlu kürü birde ek takviyeler alın incir ceviz kabak çekirdeğini ihmal etmeyin 🙏
tamam canım çok teşekkürler :)

Ah güzel kalplim olacak hemde en güzeli olacak senin için çifter çifter verecek rabbim sana 🤲🤲❣️❣️ güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Umarım bu sefer sağlıkla benimle olur kucağımıza da alırız 🤲🤲 kan vereyim yazıcam sana inşallah o da pozitiftir. Kimyasal falan olmaz

Allahım bu sefer sana hayırlı şekilde vermiştir dilerim sağlıklı sıhhatli doğurmayı nasip etsin 🙏🏼 duaların için çok teşekkür ederim Allah razı olsun bizlerden gönüllerimize göre versin inşallah 💟💟

Sen gebe olacan ben hala catlama zamani kocamla denk gelecek miyim onu dusunecm😁😁

Böyle totem yapman çok hoşuma gitti de 🤣 bende tam tersini düşünebiliyorum bazen senin için orasını Allah bilir niye ikimiz kalamıyoruz ki hep kendini yok sayıyorsun 😝olmaz öyle sende hamiş olmalısın sende o zaman neyi tartışırız acaba 🤣vermedi ki yaradan görsek 🤣🤣

Yarin 9 kuzum . Ama 5. Gunden beri kahverengi akinti geliyo. Bugunde bitmedi. Azicik da olsa geliyo. Yarin iliski olsun sonra bi kac gun olmasin dedi asilama yapana kadar.
O kadar erken olabiliyor demek ki ilaçla bu yumurtlma doktor ondan hep 2.gün diyor başlamak için. Biizm trabzonda kadına aşılama yapıldı kadına doktor aynı zamanda ilişki olsun dedi kadının 3 çüz oldu 🤣🤣 hepsi de iyi maşallah. Sende tek yumurta inşallah sağlıklı kaliteli olur tutar canım. İçimden tutması çok geçiyor 🙏🏼

Selam kızlarr, misafirim vardı bir süredir hiç bakamadım, üstün körü okudum mesajları, haziranda baya hamiş var sanırım. Güzel haberleri alana hayırlı olsun diyorum 😍 bekleyenlere de güzel haberler diliyorum. Elenenlere de yeni maçlarda başarılar diliyorum 😂😂😂 benim reglim 2 gün oldu biteli ama maalesef hiç çalışma takvim vs yok yani, baya yoğun geçti. Kistime baktırmaya doktora bile gidemedim. Folik asit vb içmiyorum artık yıldım. Saldım yani kısaca, ablamın çocuklarının yaramazlıklarını görünce rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin diyorum 😅😅

Yenihayat25 Yenihayat25 canım seni çok merak ettim ne yaptın acaba?
Valla kuzum bende ablamın oğlundan yılıyprum aynı ortama girsek 😂 o tablet ne yemekte ne salonda ne yatarken hiç susmuyor. Başıma beynime ağrılar giriyor 💆 ablama diyorum yahu sen hiç rahatsız olmuyor musun? Alıştım diyip, seni de görecez diyip gülüyor

Yumurtlayali 15 gün oldu adet yok normalde 13 ünde falan adet olcaktim erken yumurtladim adetim gecikti mi oluyor yoksa normale göre mi geciktim test negatif😅

Kızlar günaydın. Dün akşam day’s comfort adı olan erken gebelik testinden yaptım. Hiçbir şey çıkmadı. Testi atmamıştım. Bu sabah bir baktım çift çizgi tabi heyecanlandım ama kuruma çizgisidir dedim. Sabah ilk idrarla kaset test yaptım. 1 dakika içinde göz kipraştirmalik ikinci çizgi çıktı. Siz de görebiliyor musunuz?

Eklentiler

• 4EFE465B-DA30-4157-BC30-DB095D56581A.jpeg
    4EFE465B-DA30-4157-BC30-DB095D56581A.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar günaydın. Dün akşam day’s comfort adı olan erken gebelik testinden yaptım. Hiçbir şey çıkmadı. Testi atmamıştım. Bu sabah bir baktım çift çizgi tabi heyecanlandım ama kuruma çizgisidir dedim. Sabah ilk idrarla kaset test yaptım. 1 dakika içinde göz kipraştirmalik ikinci çizgi çıktı. Siz de görebiliyor musunuz?
yaaa evet ikisinde de var :) ohh ne güzel haberler. geliyor hemen kan vermeye koş bence canım :)

X