Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Atesimi ölctüm simdi 37.4 gösteriyo kanda veremedim adetim gecmediki daha benim 4 gün var adetimee daha 😏 yani bukadar erken cikmasi hic basima gelmedi ya bunu birak 2 yildir hic cizgi görmedim bennn simdi cizgilerim.var ama durup durup bakiyoeum hayalmi görüyorum diye yaaaaw 27.28 mayis yumurtlamaydi ama atmistim ya yani baya kaliteli yumurtlamisim.diye 🤭 birde 3 sefer denedik ovulasyondan 4 gün önce ovulasyon gün0 catlamanin 2.günü sabah yine test yapicamm adet olacakmisim gibi agrilarim var
Ne zaman başladı o ağrılar dün falan mı yoksa yumurtlamadan beri mı? Bende senden 3 Gün sonra yumurtladım sıfır belirti 🤦‍♀️

Benimde yumurtlamadan adete kadar akıntım hiç bitmedi geçen ay, rahim ağzında yara olabilir canım. Ben adetken doktora gittiğimde kanamadan tam göremiyorum ama temizlenince gel smear çekelim minik bi yara var gibi dedi ama ben önemseyip gitmedim
Bebek yapamayan şey yara yaparsa içime oturur😂 adetten sonrada devam ederse ciddiye alabilirim

Eksik dua mi oldu diyosun😁 Inşallah en verimli zamanı,en güzel sekilde değerlendirip,yumurtanı en kaliteli spermle buluşturup sonunda tüm dualarının kabul olduğu evlâdı kucağına aldırsın veee evladını büyüttursun,evlendirtsin,göz aydınlığı etsin Rabbim.
Ayyy kızzz ağzın bal yesinnnnnnnnnn 🎈🎈🎈 Aminnn tüm bebek sahibi olmak isteyenlere inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bugün öğlen yaptım silik çizgi çıktı emin olamadım birde kanamam yok o 1 cmlik parça çıktıktan sonra sadece siyah zeytin ezmesi kıvamında yoğun bişey geliyor ağrımda çok ben anlamadım ki ne oluyor geçen ayda gecikip beta 6 civarı çıkmıştı sonra kendi kendine azalmıştı yarın doktora gideyim diyorum
bence de git ihmal etme silik çizgi de çıkmış hamilelik olabilir belki haber ver canım

Atesimi ölctüm simdi 37.4 gösteriyo kanda veremedim adetim gecmediki daha benim 4 gün var adetimee daha 😏 yani bukadar erken cikmasi hic basima gelmedi ya bunu birak 2 yildir hic cizgi görmedim bennn simdi cizgilerim.var ama durup durup bakiyoeum hayalmi görüyorum diye yaaaaw 27.28 mayis yumurtlamaydi ama atmistim ya yani baya kaliteli yumurtlamisim.diye 🤭 birde 3 sefer denedik ovulasyondan 4 gün önce ovulasyon gün0 catlamanin 2.günü sabah yine test yapicamm adet olacakmisim gibi agrilarim var
Cnm ovulasyon yaptn mi peki yakin zamanda.

Kızlar bugun adetime 4 gün kala sabah test yaptım sonuç negatif bugun çıkmadıysa yoktur demi. Olsa silikte olsa çıkardı 😔🙄

bence de git ihmal etme silik çizgi de çıkmış hamilelik olabilir belki haber ver canım
Ya progesteronun yüksek çıkması aklımı karıştırdı birde dün fazla kahve içtim kesin ondan düşürdüm dedim kendimi paraladım ama Yusra-61 Yusra-61 ile konuşunca sakinleştim.İyi ki bu grubu açtın, iyi ki varsın canım 😘 hepiniz sağolun arkadaşlar insan yeri geliyor kendi kardeşinden bu kadar yakınlık göremiyor ☺️ yarın gideceğim bakalım kistim biraz fazla büyüktü belki de ondan kaynaklı ikinci çizgi çıktı değilse de yapacak bişey yok yarın test sonucuna kadar sakinleştim en azından🙈yarın yazarım teşekkür ederim canım inşallah biran önce hepimiz güzel haberler alırız🙏

Ya progesteronun yüksek çıkması aklımı karıştırdı birde dün fazla kahve içtim kesin ondan düşürdüm dedim kendimi paraladım ama Yusra-61 Yusra-61 ile konuşunca sakinleştim.İyi ki bu grubu açtın, iyi ki varsın canım 😘 hepiniz sağolun arkadaşlar insan yeri geliyor kendi kardeşinden bu kadar yakınlık göremiyor ☺️ yarın gideceğim bakalım kistim biraz fazla büyüktü belki de ondan kaynaklı ikinci çizgi çıktı değilse de yapacak bişey yok yarın test sonucuna kadar sakinleştim en azından🙈yarın yazarım teşekkür ederim canım inşallah biran önce hepimiz güzel haberler alırız🙏

İnşAllah ❤️ Yarın güzel haberlerle gelesin 🤗 bu arada ne demek herzman kuzucum 🙏🏼 🙏🏼

X