Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size birşey sormak istiyorum geçen hafta salıdan yani yumurtlama döneminden beri çok akıntım var sürekli çamaşır ıslak oluyo 🙈 bu ay yumurtlamayı hiç değerlendiremedik. Sizce niye bu kadar akıntım var ve bitmesi için ne yapabilirim ( doktora gitmek istemiyorum)
Catlamadan da olabilir cnm

Kuzum benim bu ay bilysn olayları sol da oldu yumurtlama ama doktor kontrol de sağ da yumurta var ama çok küçük büyümez demişti bn teste devam ettim 5 6 gün sonra yumurtlama gördüm pek değerlendirdik sayılmaz umudum yok bn regli beklyrm
Anladım canım hayırlısıyla gelsin bebiş yoksa 🤗temmuzda değerlendirirsin nasip işte olacaksa bahanesi olmaz. 👍

Ah canimmm emin olamiyorum hic hala acabami diye düsünüyormm insallah dedigin gibi vardir 🤗 27 28 mayis yumurtlamaydi benim 10.11.gün bugün 4 gün var bata heran adet olacakmis gibi bacaklarim agriyo
Ben de seninle aynı durumdayım canım. Testlerimiz aynı hatta benim ovulasyon testi de senin gibi çıktı bende emin olamıyorum. Iki gündür hem erken gebelik hem kaset test silik çıkıyor. Bata 2 gün var benim de. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah koyulaşır 🤗

Gittim canım beni tekrardan muayene etti alttan filan herşeyin çok iyi yumurtaların dedi işte Rapor çıkartalım sende eşinin ve senin bütün testlerini getir dedi evrakları. Adetin 2.günü gel dedi temmuza kaldım yani bu ay yumrtlama takibi yapalım dedi 😉aman ne olur ne yapılır ben saldım.
İlk çok taktığım şeyler bana anlamsız oldu heyecanım kalmadı 😁ben gezmeye gidecem aileleri. Yumrtlama zamanı eşimle gezmeye gideceğiz izni o zamana alacak. 😍
Yusra-61 Yusra-61 canım bugün gittim doktora aşılama için start verdik ve gonal f yi yazdi. Birazdan 22.00 a ayarladım kendimi ve bu ayki ilk iğneni vuracam inşallah. Darısı sana tüm isteyen herkese olsun🤲😍

Ben de seninle aynı durumdayım canım. Testlerimiz aynı hatta benim ovulasyon testi de senin gibi çıktı bende emin olamıyorum. Iki gündür hem erken gebelik hem kaset test silik çıkıyor. Bata 2 gün var benim de. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah koyulaşır 🤗
Yaaa öylemiii sen bendenn önce regl gün0n geliyo beni haberdar edermisinnn kan vermeye korkuyorum ben yani bugün daha 10 yada 11.gün ovulasyonun 14 olunca kan veririm diyorum iki farkli test yaptin bugün birde aksam.üzeri yaptim yine cikiy8 ama su Clear blue dan emin olamiyorum yanlis olabilirmi diye cünkü 2 yildir biz gölge bile görmedim fotolarin varmi yollasan🥰

Kızlar size birşey sormak istiyorum geçen hafta salıdan yani yumurtlama döneminden beri çok akıntım var sürekli çamaşır ıslak oluyo 🙈 bu ay yumurtlamayı hiç değerlendiremedik. Sizce niye bu kadar akıntım var ve bitmesi için ne yapabilirim ( doktora gitmek istemiyorum)
Benimde yumurtlamadan adete kadar akıntım hiç bitmedi geçen ay, rahim ağzında yara olabilir canım. Ben adetken doktora gittiğimde kanamadan tam göremiyorum ama temizlenince gel smear çekelim minik bi yara var gibi dedi ama ben önemseyip gitmedim

Son düzenleme:
Bende 17.20 çıktı ama soramadım doktora değer nasıl diye
Birde 4 gün gecikmem oldu bugün 1 cm civarında yumurta şeklinde şeffaf bir parça düşürdüm kisti mi attım acaba ya da bebek vardı o mu düştü diyorum :KK43:
çok ilginçmiş inş bebek falan değildir ya. gebelik testi yapmadın mı canım

Yaaa öylemiii sen bendenn önce regl gün0n geliyo beni haberdar edermisinnn kan vermeye korkuyorum ben yani bugün daha 10 yada 11.gün ovulasyonun 14 olunca kan veririm diyorum iki farkli test yaptin bugün birde aksam.üzeri yaptim yine cikiy8 ama su Clear blue dan emin olamiyorum yanlis olabilirmi diye cünkü 2 yildir biz gölge bile görmedim fotolarin varmi yollasan🥰
Ederim tabiki. İnşallah güzel haberler alırız ikimizde. 🥰Benim döngüm kısa 25 gün ve bugün yumurtlamamın 14. günü oluyor. Dünkü gibi silik çıktı.Kaset testi de atardım da foto da silikliği tam görünmüyor. Benimkiler Comfort days erken gebelik ikisi de. Kaset test de sürelab. Ovulasyon testi markam da artı med idi.

Eklentiler

• 20210607_112116.jpg
    20210607_112116.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 43
Kan testi yapmam suan icin zor yaa adetiniz gectimi diye soruyolar doktorumu aradim adetim gecmeden testi yaptim diye sok oldu🤣 yani birde ben 2. Doz asiyi alocaktim bu hafta emin olmam lazim esimede söylemek istemiyorum yoksa eger kendimi kötü hissederim diye arabamda yok aksi gibi yoksa aksam hastaneye gidebilirdim 😏
Ben kızımda Bat a 4 gün kala erken gebelik testinde silik çizgi ile öğrenmiştim. Aynı gün beta 66 çıkmıştı 😇 doktorlar şaşırıyorlar erken öğrenildiğinde, bide kimyasal vs olma olasılığına karşın ümitlendirmekte istemiyorlar 🤗
İnşallah testlerin yanıltmıyordur canım.. 🌼
Yusra-61 Yusra-61 canım bugün gittim doktora aşılama için start verdik ve gonal f yi yazdi. Birazdan 22.00 a ayarladım kendimi ve bu ayki ilk iğneni vuracam inşallah. Darısı sana tüm isteyen herkese olsun🤲😍
Allah hayırlısı ile tedavinin başarı ile sonuçlanmasını nasip etsin❤️

Kizlar selam

Yarın adetimin 18 günü Dr dan randevu aldım sizce tahlil vs bişey istermi yoksa adet zamanı mı ister yarın sadece muayene mi yapar bilgisi olan var mı
Canım genelde adetin ikinci günü filan hormon testlerine bakıyorlar, adetliyken muayene etmeyi tercih ediyorlar🙈

X