Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gebelk dusunuyorm die asi yapmadim randevu alabiliyorm. Sen iyi cesaret etmissjn
Kuzumm ben 2 yildir deniyorum 2 yildir olmayinca ümidimo kesmistim yani hani olacagimi bilsem asla olmazdim😏 esimde sorun var dogal yolla 2 yildir olmuyordu yarinda asilama randevumuz vardi görüsecektik , daha olmaz diyerek oldum asiyi 😔

Kızlar size birşey sormak istiyorum geçen hafta salıdan yani yumurtlama döneminden beri çok akıntım var sürekli çamaşır ıslak oluyo 🙈 bu ay yumurtlamayı hiç değerlendiremedik. Sizce niye bu kadar akıntım var ve bitmesi için ne yapabilirim ( doktora gitmek istemiyorum)
Senin duan kabul olmuş bence kuruluk var diyordun ya demek ki dua kapın açıkmış😂 Geçer ya doktora hemen gitmene gerek yok bence.

Kuzumm ben 2 yildir deniyorum 2 yildir olmayinca ümidimo kesmistim yani hani olacagimi bilsem asla olmazdim😏 esimde sorun var dogal yolla 2 yildir olmuyordu yarinda asilama randevumuz vardi görüsecektik , daha olmaz diyerek oldum asiyi 😔
Canım hamile misin sen şimdi okudum tuttumu bu ay🤩

Kan testi yapmam suan icin zor yaa adetiniz gectimi diye soruyolar doktorumu aradim adetim gecmeden testi yaptim diye sok oldu🤣 yani birde ben 2. Doz asiyi alocaktim bu hafta emin olmam lazim esimede söylemek istemiyorum yoksa eger kendimi kötü hissederim diye arabamda yok aksi gibi yoksa aksam hastaneye gidebilirdim 😏
Canım ya aşılamadan önce ne güzel olmuş, hayır lı olsun

Canım sen naptın bugün gittin mi doktora
Gittim canım beni tekrardan muayene etti alttan filan herşeyin çok iyi yumurtaların dedi işte Rapor çıkartalım sende eşinin ve senin bütün testlerini getir dedi evrakları. Adetin 2.günü gel dedi temmuza kaldım yani bu ay yumrtlama takibi yapalım dedi 😉aman ne olur ne yapılır ben saldım.
İlk çok taktığım şeyler bana anlamsız oldu heyecanım kalmadı 😁ben gezmeye gidecem aileleri. Yumrtlama zamanı eşimle gezmeye gideceğiz izni o zamana alacak. 😍

Gittim canım beni tekrardan muayene etti alttan filan herşeyin çok iyi yumurtaların dedi işte Rapor çıkartalım sende eşinin ve senin bütün testlerini getir dedi evrakları. Adetin 2.günü gel dedi temmuza kaldım yani bu ay yumrtlama takibi yapalım dedi 😉aman ne olur ne yapılır ben saldım.
İlk çok taktığım şeyler bana anlamsız oldu heyecanım kalmadı 😁ben gezmeye gidecem aileleri. Yumrtlama zamanı eşimle gezmeye gideceğiz izni o zamana alacak. 😍
Yumurtalar iyiyse neden olmuyor o zamn. Ne olacak bu halimiz yahu😁

X