Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enfeksiyon için doğal ne yapabilirim kizlar yusra sanki biseyler yapmıştın soğan suyu içen varmı aramizda

Enfeksiyon için doğal ne yapabilirim kizlar yusra sanki biseyler yapmıştın soğan suyu içen varmı aramizda
Canım soğan kürü de iyi geliyo bir de süt maydanoz buharı iyi geliyo yarım litre süte 1 Demet maydanoz doğrayıp kaynatıyorsun sonra beline çarşaf sarıp buharına oturcaksın ama tabi yakmıcak kadar soğumuş olmasına dikkat et çok iyi geliyo bn denedim

İnsallh gebelk vardir cnm. Ben de sezeryaneden sonra istiyorm. Oglum 4 yasinda. 3 ay denedik olmadi bu ay klomen verdi yumrtalarm buyymustu igneye gerek yok catlar dedi. Ama catlamiyor bir turlu keske igne yapsaydim.ilk defa mi kullandn klomen
Evet ilk defa kullandım 2 kutu verdi günde üç tane adetin 5.günü başladım bittikten 3 sonra gittim 3 yumurtaların çok güzel büyümüş dedi çatlama iğnesi oldum bakalım inşallah canım ya Rabbim 2. Evladı nasip etsin

Kızlar nolur yardım edin reglime daha bar tes yapmamak için kendimi zor tutuyorum bu gün sabah sağ kaşığıma bi bıçak saplanmış gibi bir sancıyla uyandım tam rahime kadar olan yere doğru bi ağrı vardı sonra hafifleyerek geçti var mı böyle bişey yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen

Kızlar nolur yardım edin reglime daha bar tes yapmamak için kendimi zor tutuyorum bu gün sabah sağ kaşığıma bi bıçak saplanmış gibi bir sancıyla uyandım tam rahime kadar olan yere doğru bi ağrı vardı sonra hafifleyerek geçti var mı böyle bişey yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen
Canım ovulasyon testi yapıyomusun bu ağrı Bnde yumurtlama döneminde hatta çatlamada oluyo belki 2. Kez yumurtlama olmuş olablr

Merhaba arkadaslar bugün hafif kahveremgimsi ve kati akinti gördüm ic camasirimda. Sol kasiginda agrilar var. Hesaplamaya göre 6 haftalik ve birkav günlük hamile olmam gerekiyor. Persembe doktora gidecegim. Bu akinti normal mi acaba korkuyorum.

Canım ovulasyon testi yapıyomusun bu ağrı Bnde yumurtlama döneminde hatta çatlamada oluyo belki 2. Kez yumurtlama olmuş olablr
Yok canım ovü testi kullanmıyorum kendimi şartlayıp strese girmemek için akıntıyı takip ediyorum bide uygulama takibi yapıyorum 3 farklı uygulamadan hesap yapıp ovü günlerinin başladığı zaman hiç sektirmen dönem bitene kadar değerlendiriyorum 4 gündür saniyelik deprem oluyo gibi geliyo ara ara sonra geçiyo bi de işte bu sabah keskin bi ağrıyla uyandım reglime de daha 7 gün var test için çok erken bilemedim ne yapacağımı size danışayım dedim

Yok canım ovü testi kullanmıyorum kendimi şartlayıp strese girmemek için akıntıyı takip ediyorum bide uygulama takibi yapıyorum 3 farklı uygulamadan hesap yapıp ovü günlerinin başladığı zaman hiç sektirmen dönem bitene kadar değerlendiriyorum 4 gündür saniyelik deprem oluyo gibi geliyo ara ara sonra geçiyo bi de işte bu sabah keskin bi ağrıyla uyandım reglime de daha 7 gün var test için çok erken bilemedim ne yapacağımı size danışayım dedim
Çok erken canım sakın test yapma şuan varsa bile çıkmaz çok üzülürsün

Canım bn doktora gittiğimde 20 mm yumurta vardı doktora 26 sında gitmiştim sonra ayın 31i gibi bi daha yumurtlama oldu ama onu testle gördüm doktora gitmedim 2. Yumurtlama diye düşünüyorum şimdi bn hangisinden bat sayıp regl olcam onu merak ediyorum zaten gebelik olmayacağına eminim ama en azından regl tarihimi netleştireyim diye sordum
Belki gebelik te olur kimbilir ummadığımız anda 😍 bende merak ettik valla regl olunca bildir bizlere de belki bi kac gün gecikme ile ikisinin ortası bi zamanda regl olursun

Bir dahaki bat 23 haziran en istediğim ay aslında,ilk gebeligimde sat 28 hazirandı. Bu seferde oyle olsa ne guzel olur 🤗🤗🤗insallah temmuzda hepimiz hamiş olmuş oluruz. Öğretmenler için de en güzel zaman 2. Donem kapanıyor
Ben temmuzda hamis oldm da iyi deildi mayis haziran iyi😁

Belki gebelik te olur kimbilir ummadığımız anda 😍 bende merak ettik valla regl olunca bildir bizlere de belki bi kac gün gecikme ile ikisinin ortası bi zamanda regl olursun
Kısmet tabi canım ama doğru düzgün değerlendirmedik sayılır ondan da pek umudum yok ama tabi Allah bilir kısmette varsa olur mutlaka yazcam regl olunca

X