Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 1622970356389.jpg
    1622970356389.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 38
Erken gebelik testin varsa çıkabilir en garantisi 14.gunu beklemek tabi:KK66:ama ben testleri bitirme uzmanı olarak hemen yapardım yap en iyisi erken gebeliği bakalım inşallah vardir :)
O zaman ben de bekleyim perşembeyi ya negatif görmekten bezdim 5 ay oldu pik görürsem ovulasyonda yapim bari

Canım sen testi bırak bnce adetten sonra doktora gidip kist mi vardı acaba atılmış mı diye baktır
Cnm daha yumrtlama donemi icindeym ya 20. Gune kadr bir ihtimal catlama olur die bekleyecm. Doktora adetten sonra mecbr giderm artik.

Merhaba kızlar ben de bebiş istiyorum artık. benim 4 yaşında bir oğlum var sezeryan oldum sonrasında doğal yöntemle korunduk. Bir yıldan fazladır korunmuyoruz bir şey yok. Doktor klomen verdi dostinex ve folik asit. 3 yumurtam irileşmiş 24 mayıs pazartesi çatlama iğnesi yapıldı. 2 gün sonra gittim yumurtaların çatlamış dedi. İlişki olsun dedi. Bugün iğneden beri 16 gün geçti dün adet olmam gerekiyordu olmadım hâlâ. İdrar testi negatif çıktı. Yarın doktora gideceğim kandan bakacağız bakalım hayırlısı.

Merhaba kızlar ben de bebiş istiyorum artık. benim 4 yaşında bir oğlum var sezeryan oldum sonrasında doğal yöntemle korunduk. Bir yıldan fazladır korunmuyoruz bir şey yok. Doktor klomen verdi dostinex ve folik asit. 3 yumurtam irileşmiş 24 mayıs pazartesi çatlama iğnesi yapıldı. 2 gün sonra gittim yumurtaların çatlamış dedi. İlişki olsun dedi. Bugün iğneden beri 16 gün geçti dün adet olmam gerekiyordu olmadım hâlâ. İdrar testi negatif çıktı. Yarın doktora gideceğim kandan bakacağız bakalım hayırlısı.
Geçen ay bi arkadaş 14. Gün kanda negatif görüp kan testinde pozitif sonuç aldı haberlerini beklyrz

Bhcg kaset testim negatif.
Yumurtlamadan sonraki 11.gunu adetimin 22.gunu ovulasyon testim 28gunde 1 oluyorum
Gebelik var dmeek icin t kipkirmizi olmaki cnm. Benm her ay regle yakin boyle olur. Daha koyulasirsa o zamn suphelenilebilir

İnsallh gebelk vardir cnm. Ben de sezeryaneden sonra istiyorm. Oglum 4 yasinda. 3 ay denedik olmadi bu ay klomen verdi yumrtalarm buyymustu igneye gerek yok catlar dedi. Ama catlamiyor bir turlu keske igne yapsaydim.ilk defa mi kullandn klomen

X