Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah güzel haberlerin belirtisidir kasık agrilarin ❤️ belinde kırıklar var canım kemik erimesinden dolayı. Basit bı ameliyat ama omurga olunca işte insan bi korkuyor.
Genelde regl zamanı olur kuzum inşallah bu ay umudum yok ama Allah ol derse olur 😍 geçmiş olsun tekrar bugün güzel haberlerin gelir insallah

Evet canım demek ki hemen yumurtlamışsın
Aaa bu yumurtlama ne kadar değişik test olmazsa 14 gün diye bekleriz bariz yumurtlama piki canim
Canım benim bu 4. Ay denemem,
ilk ayımda ovulasyon testi denemiştim yumurtlamamdan emin olayım sonra ki aylar kullanmam (adetim çok düzenlidir. 24 günde bir olurum.)
İlk ay Adet bitiminin 4. Günü gördüm yumurtlamayı. sonra ki aylarda kullanmadım testi. Belki de bu yüzden tutmadı . Baksana ertesi gün gördüm resmen piki🤭

Amin kuzum inşallah 🙏🏼🙏🏼
Şimdi msj attım ama Kadına eşinizde yoktu gittim ellerim boş döndüm dedim 🤣 yumrtlama takibi yapalım olur mu didim bakalım ne diyecek 😇ya doktorm sevmesem varya hiç katlanmam çok iyi. Şimdi diyormuş bırak peşimi ama demiyor msj atıyorsun dönüyor yani devlette bazısı insanın yüzüne bakmıyor 🙈beni o fark etti filmlerimi filan çekti çok minnetim var ondan vazgeçemiyorum.
Kadın ilk hiç bebeği olmayanlara daha sempati duyuyor.🙄Aşırı ilgileniyor olmayanlarla. 👍

Canım benim bu 4. Ay denemem,
ilk ayımda ovulasyon testi denemiştim yumurtlamamdan emin olayım sonra ki aylar kullanmam (adetim çok düzenlidir. 24 günde bir olurum.)
İlk ay Adet bitiminin 4. Günü gördüm yumurtlamayı. sonra ki aylarda kullanmadım testi. Belki de bu yüzden tutmadı . Baksana ertesi gün gördüm resmen piki🤭
Adetinin 4.günü mü 🙄O yumrtlama değildir yaa 🙈

Şimdi msj attım ama Kadına eşinizde yoktu gittim ellerim boş döndüm dedim 🤣 yumrtlama takibi yapalım olur mu didim bakalım ne diyecek 😇ya doktorm sevmesem varya hiç katlanmam çok iyi. Şimdi diyormuş bırak peşimi ama demiyor msj atıyorsun dönüyor yani devlette bazısı insanın yüzüne bakmıyor 🙈beni o fark etti filmlerimi filan çekti çok minnetim var ondan vazgeçemiyorum.
Kadın ilk hiç bebeği olmayanlara daha sempati duyuyor.🙄Aşırı ilgileniyor olmayanlarla. 👍
Maşallah de dilini ısır canım valla buralarda devlette mümkünü yok bulamazsın öyle birini özelde ki bile hatırlamıyo insanı

X