Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar karnım ağrıyor 4 gundur .
Testler negatif(dunki kan testi bugunki kaset test).
Yumurtlamadan sonraki 9.gunum bugün daha.
Gobek deliğimin alti ağrıyor yani ne diyonuz bu duruma

Sağol kuzucum. Benim de yarın adet günü artık beklemedeyim gelsin diye ama bi umut sabah test yapacağım belki ameliyata girerken anneme güzel bi haber veririm ne çok isterim
Canım inşallah Pozitif çıkar etiketlemeyi unutma haber ver banada benimde bat 7-8 haziran gözüküyor adet olcakmisim gibi kasiklarim ağrıyor çok yürüdüm bugün belki ondan yumurtlama sonrasi 12. Günüm ama ben test yapmicam regli bekliycem illaki olacağım

Kuzum ne ameliyatı bu arada ciddi bise degildir inşallah tonbaliklisalata

Iyi aksamlar kizlar aksam gebelik testi denedim ama öyle su ictim idrara sikismisken 23 de yaptim fazla var elimde ovulasyonun 8.günü bugün siz birsey görüyormusunuz ? Filtresiz foto

Eklentiler

• 20210604_224207.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 34
Canım inşallah güzel haberlerin belirtisidir kasık agrilarin belinde kırıklar var canım kemik erimesinden dolayı. Basit bı ameliyat ama omurga olunca işte insan bi korkuyor.
Çok geçmiş olsun canım, inşallah güzel bir ameliyat olur ve çabuk iyileşir annen ve sabahki testin umarım çıkar

Buda filtreli ilk 3.dakikasinda cektim cok erken yaptim aslinda

Eklentiler

• 20210604_224207.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 41
Doktorun bunun için ney dedi. Peki açıklamada bulundu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…