Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar bata 2 gün var erken gebelik testi yaptım silik çizgi var mı sizce ? ben var gibi görüyorum bu durumu yaşayıp gebe olan var mıı ? Yorumlarınızı bekliyorum kızlaar:KK61:
Canım çok silik görür gibi oldum ama erken gebelik testleri böyle şeyler yapabiliyor. Kendini çok heveslendirmeden bekle bakalım birkaç gün sonra tekrar yap, İnş güzel sonuçlar alırsın

Kızlar merhabalar bugün kan testi yaptırdım doktor östrojen yuksek dedi doğum kontrol hapı ve folik asit verdi 1ay sonra tekrar gidicem 2 ay demiştide ben istemeyince 1 aykullan bakalım değerlerine dedi bu durumu yaşayan var mı östrojen yuksekliği yaşayan varmı
8E6E744F-3574-4DF0-9693-B45C86110F6C.jpeg

Normal degerler aralığında güzel gayet bi e2 den anlamıyorum benim 96 çıkmıştı normal demişti doktor tekrar test yaptırınca kiyaslicam bakalim
Bende anlamıyorum doktora gösteremedim ama internetten araştırdım evet değerlerim normal görünüyor canım eşimde test verecek inşallah onunda güzel olur

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Beta 5.58 olup hamile olamayan oldu mu henüz hamilelik hakkında çok fazla bilgim yok 4 yıllık evliyim 2 aydır deniyorum yani bu kadar hızlı olmaz diye düşünmüştüm acaba psikolojik olarak beta yükselmesi oluyor mu çok saçma bir soru ama şu 10 gündür çok sağlıklı düşünemiyorum artık.
Ben varım troid ve kist kaynaklı yükselmiş sanırım

Kızlar merhabalar bugün kan testi yaptırdım doktor östrojen yuksek dedi doğum kontrol hapı ve folik asit verdi 1ay sonra tekrar gidicem 2 ay demiştide ben istemeyince 1 aykullan bakalım değerlerine dedi bu durumu yaşayan var mı östrojen yuksekliği yaşayan varmı Eki Görüntüle 2864264
Canım bende bugün yaptırdım değerlerime bakabilirsin tabi benim doktoruma sonuçlarımı gösteremedim daha ama değerlerim normal görünüyor
64DC5240-48AC-4DB6-9158-BA23A813B042.jpeg

Kızlar merhaba. yumurtlama zamanı yumurta akı kıvamında akıntıyı gördükten sonra ovulasyon testinde ne zaman pik gördünüz? 2 gündür günde 1 2 kere öyle bir akıntı geldi ama ovulasyon testi yaptım pik olmamıştı.Acaba 1 2 güne pik olcak da onun mu habercisi bu akıntı?

Canım bende bugün yaptırdım değerlerime bakabilirsin tabi benim doktoruma sonuçlarımı gösteremedim daha ama değerlerim normal görünüyor Eki Görüntüle 2864268
cnm baktım senin estradiol gayet iyi gözüküyor bende 3aydır adet düzensizliği vardı pkoda varmış klomen veriyim ama hormonların düzensizleşir su an dedi düzelsin klomen vericem dedi yani çok şaşkınım şu anakadar adet düzensizliğim yoktu çoçuk düşünenden beri adet düzensizliğim başladı ve doktora gitmeye başladım moral sıfır zaten keşke daha önce çoçuk düşünseymişim :KK43:

Ben artık her şeyi psikolojik olarak düşünmeye başladım 😂 teşekkür ederim yardımlarınız için 🙏🏻
Ne demek kuzum hepimiiz aynı geminin yolcularıyız, ne de olsa o yaşadıklarını yaşamış birisi olarak salll diyorm sana dene yapamazsan da belki başarırsın diyorum sana 🤣ben saldım çünkü naparsam yapayım herşey olacağına varıyor 😝😝

cnm baktım senin estradiol gayet iyi gözüküyor bende 3aydır adet düzensizliği vardı pkoda varmış klomen veriyim ama hormonların düzensizleşir su an dedi düzelsin klomen vericem dedi yani çok şaşkınım şu anakadar adet düzensizliğim yoktu çoçuk düşünenden beri adet düzensizliğim başladı ve doktora gitmeye başladım moral sıfır zaten keşke daha önce çoçuk düşünseymişim :KK43:
Üzme kendini canım bende uğraşıyorum rahim filmi çekildim sorun çıkmadı hormonlarım güzel çıktı bir tek D vitaminim çok düşüktü şu an damla kullanıyorum şeker sınırda çıktı şeker ilacı kullanıyorum benim adetlerim çok düzenli ama yinede olmuyor 😞 sanırım bizim biraz daha zamanımız var 😊

Kızlar merhabalar bugün kan testi yaptırdım doktor östrojen yuksek dedi doğum kontrol hapı ve folik asit verdi 1ay sonra tekrar gidicem 2 ay demiştide ben istemeyince 1 aykullan bakalım değerlerine dedi bu durumu yaşayan var mı östrojen yuksekliği yaşayan varmı Eki Görüntüle 2864264
Niye yükselmiş bu acaba canım lh? 🙈 Yumişlerin çatlamayabilir bununla. Ne dedi doktor baktı mı değerine?

X