Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hormon test sonuçlarım çıktı bilen yardımcı olabilir mi? Yusra-61 Yusra-61 MaviliGizem MaviliGizem
712258E0-643C-4AE5-8822-6DE8ACD83836.jpeg

Özür dilerim kusura bakmayın yanlış anlaşılacak şekilde yazdım sanırım. Daha net bir fikriniz olur mantığı ile yazdım. En azından bir hekim kontrolünde olursa o daha iyi yönlendirir tekrar test yapalım yapmayalım. Biz kendimiz yaptırdığımız zaman yorumu da bize kalıyor sonra arada kalıyoruz. Devlete külfeti oluyor derken de kendim öyle düşündüğüm için sizle de fikrimi paylaştım sadece. Sizi üzmek ya da başka bir şey için demedim. Elbette kendiniz nasıl uygun görüyorsanız o şekilde yaptırın ben fikrimi söyledim. Yanlış cümleler kullandım sanırım özür dilerim.
Estağfurullah kusura bakmayın bende gereksiz fazla alınmış olabilirim özüre gerek yok çok teşekkür ederim düşünüp yazdığınız için ❤️

Hamilelik değeri yükselen gördüm ama düşeni de.
az bir değer hamilelik için. Doktorlar yükselişini takip ediyor kimisi iki gün sonra tekrar yaptır.kimisi bu gebelik değil diyor.
Tam ne olduğunuz kaç gün geçti fikrim yok birşey diyemiyorum. 👍 Psikolojik beta asla yükselmez 😝
Ben artık her şeyi psikolojik olarak düşünmeye başladım 😂 teşekkür ederim yardımlarınız için 🙏🏻

Estağfurullah kusura bakmayın bende gereksiz fazla alınmış olabilirim özüre gerek yok çok teşekkür ederim düşünüp yazdığınız için ❤️
Ne demek olur mu öyle şey, kimseyi kırmak üzmek istemem hele ki böyle bir hassasiyeti olan kişiyi. Bir noktada hepimiz fazla hassasız zaten bu konuda. Umarım tez vakitte güzel haberleriniz olsun.

Selam kızlar bata 2 gün var erken gebelik testi yaptım silik çizgi var mı sizce ? ben var gibi görüyorum bu durumu yaşayıp gebe olan var mıı ? Yorumlarınızı bekliyorum kızlaar:KK61:

Eklentiler

• 4F5FB0A6-E27B-4EA4-B430-83ADD2B832DD.jpeg
    4F5FB0A6-E27B-4EA4-B430-83ADD2B832DD.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 68
X