Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
boşver canısı bunda da vardır bir hayır. Malum aşılamanın da normal ilişkiden daha büyük bi avantajı yok aslında yüzde olarak . İnşallah ona gerek kalmadan hamiş olursun:))

Bu ay hepimiz başka bahar diyeceğiz sanırım senin doktor, Selizay ın ablası benim kistler olmayınca olmuyor işte be hacı dayı, zorlamayın şu hayatı

Bu ay hepimiz başka bahar diyeceğiz sanırım senin doktor, Selizay ın ablası benim kistler olmayınca olmuyor işte be hacı dayı, zorlamayın şu hayatı

Sen bunu dedin ya bende hastaneden çıkarken dedim ki ben bütün yolları denedim zorla değil didim aşılama filan istemiyorm dicem bu ay da gidecem yaylalara gezmeye

boşver canısı bunda da vardır bir hayır. Malum aşılamanın da normal ilişkiden daha büyük bi avantajı yok aslında yüzde olarak . İnşallah ona gerek kalmadan hamiş olursun:))
Yok da tadına bakayım demiştim birde eşime yayla da yapalım dicem belki oralar iyi gelir

kuzum valla sen aşılama yolunda hamile kalanlardan olcan gibime geliyo da hadi hayırlısı

Allahım yarabbim yaa. Sende de nasıl bir sans varmış kuzum. Çöle düşsen kutup ayısı şapacak misali koskoca unv hastanesinde 2tane mi kadın doğum doktoru varmış. Benim yaşadığım yerde ki unv hastanesinde. Sadece paralı bölümde 5tane doktor var. Ucretsiz bölümde kilerde sayısını bilmediğim kadar fazla var ama demekki böyle olması gerekiyor. Belki de eşinin iş durumu olsun öyle kısmet edecek rabbim. Sizin hem maddi hem manevi rahatlamanizi bekleriyledir belki hayırlısı demekten başka bir çaremiz de yok bu durumda. Sabredelim rabbim bi ze de kısmet edecek inşallah. Bak daha ben adet bile olmadim. Dun aksam acile gittim kan verdim. Tabi negatif ayrıca birde apandisit var dedi doktor ayrıca adet söktürücü de vermedi. Kendiliğinden olmayı bekle dedi adet

Yilan hikayesine döndü senin asilama bize gun yüzü yok anladık

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Beta 5.58 olup hamile olamayan oldu mu henüz hamilelik hakkında çok fazla bilgim yok 4 yıllık evliyim 2 aydır deniyorum yani bu kadar hızlı olmaz diye düşünmüştüm acaba psikolojik olarak beta yükselmesi oluyor mu çok saçma bir soru ama şu 10 gündür çok sağlıklı düşünemiyorum artık.

Canım kadın doğum uzmanını bi ara sor istersen, eğer yoksa bi doktora git sor. Bunlar başkalarını baz alarak anlayacağın şeyler değil. Kendini boş yere yıpratma

Canım kadın doğum uzmanını bi ara sor istersen, eğer yoksa bi doktora git sor. Bunlar başkalarını baz alarak anlayacağın şeyler değil. Kendini boş yere yıpratma
Aslında doğru diyorsunuz belki kişiden kişiye değişebilir. Ben dün akşam verdim kan testini sizce bugün tekrar yaptırayım mı yoksa yarını mı bekleyeyim doktora gitmek için.

Bat gününüz geçti mi ? İki ihtimal var ya çok başındasınız hamileliğin geç döllenme olabilir. Ama yumurtlama takibi yaptıysanız ve gününüz geçtiyse kimyasal gebelik de olabilir. 2 gün de bir en az 2 katı olacak şekilde artması gerekir değerinizin.

Bence bekle canım başka Dr gidip yine görünmese daha bı stres olucaksin herhangi bi sorunun yoksa bekle ben 5+4 gittiğimde sadece kese vardı bebek falan yoktu bekliyorum hala kizinla bunu kıyaslama her hamilelik kendine özgüdür iyi düşün güzel şeyler olur inşallah

Evet 29 mayıstı bat. 14 mayısta yumurtlama günümde ilişkim oldu daha sonra 29 mayısta adet olacağım gün oldu ilişkim ama hala olamadım. Yarın tekrar kan testi vereceğim değer artmamışsa yoktur diye düşünüyorum.

Aslında doğru diyorsunuz belki kişiden kişiye değişebilir. Ben dün akşam verdim kan testini sizce bugün tekrar yaptırayım mı yoksa yarını mı bekleyeyim doktora gitmek için.
Bu yaptırdığımız kan testleri bedava değil, devlete bir külfeti var hepsinin. Bir de o taraftan bakmak lazım aslında. Bence doktora gidin doğru bir yönlendirme alın. Hem sizin içiniz rahat etsin hem kafanız netleşsin

Neden böyle bir üslûpla yazdığınızı anlayamadım ben devlette değil özelde, yaptıkları testin külfetini ödeyerek test yaptırıyorum. Teşekkür ederim yine de yardımlarınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…