Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlkinin yoktu, ikincisi çatlamış kanamış, bi de büyümüş 4 cm olmuş. adet günü bakacağız işte. Olmadı üçüncüsünü yapayım dedim ama 2 yumurtalık var işte

Kuzu belirtilere odaklanıp araştırıp kendini yorma, başka şeylerle vakit geçirmeye çalış biraz. Belirti hamilelik getirmiyor malesef
Ay biliyorum canım biliyorum acaba kendimi dinlediğim için mi böyle oluyo diye düşünüyorum sabahtan beri sonra bi ara acaba tansiyonum mu düşüyo diye düşündüm bilmiyorum kafam karıştı değerlendirdiğimiz günün üzerinde daha 5 gün geçti belirti için de erken gibi geliyo zaten ama bilemedim danışayım en iyisi dedim

Boşver dinleme kendini. Dinledikçe deliriyoruz

Amaaaan allah hayırlısını versin be kuzum. Zamanı gelince olacaktır neyle nasıl olacak bilmem bildiğim tek şey allah nasib edince bi sebep oluyor işte
Aynen canım, Allah hayırlı vakitte hayırlısını versin inşallah yakın zamanda güzel haberlerle gelirsin...

İlkinin yoktu, ikincisi çatlamış kanamış, bi de büyümüş 4 cm olmuş. adet günü bakacağız işte. Olmadı üçüncüsünü yapayım dedim ama 2 yumurtalık var işte
Sağlık olsun biran önce kendi kendilerine yok olup gitsinler inşallah tez vakitte sonra da gitsin kistler gelsin bebeler

Yaa geçmiş olsun kuzum benim. Daha kötü bi şey olmadan fark etmene ve içine sinen bir doktor bulmana da sevindim

Yaa geçmiş olsun kuzum benim. Daha kötü bi şey olmadan fark etmene ve içine sinen bir doktor bulmana da sevindim
Teşekkür ederim kuzum ya aklıma gelen hep başıma geliyor ona güldüm ben de. Geçen hafta kist çatladı heralde normal bir ağrı değil demiştim. Hakkaten öyleymiş. Kocam gülüyor aman ağzını açma diye

Allah razı olsun kuzum ya biri daha silik değil dedi ama bana silik gibi geliyor bilemiyorum

Aman allah korusun aile olalım derken ailemizi dağıtmayalım. En iyisi bi hobi, iş bulmak
Ay aman Allah korusun yuvamız dağılmasın da evlat bir şekilde olur kız hobi olmaz mı hobi dolu bende örgü örmek desen var kitap okuyorum dizi film ev işleri zaten cabası ama etki etmiyor bana o ayrı konu

Amin canım inşallah mutlaka haber vereceğim kan testini tekrar edeceğim.

Kızlar merak ettiğim bir şey var. Birliktelik esnasında ıslaklığı sağlayan sıvı her zaman yumurtlama dönemindeki gibi uzayan türden mi yoksa sadece yumurtlamada mi öyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…