Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay aman Allah korusun yuvamız dağılmasın da evlat bir şekilde olur kız hobi olmaz mı hobi dolu bende örgü örmek desen var kitap okuyorum dizi film ev işleri zaten cabası ama etki etmiyor bana o ayrı konu
Demek ki başka hobi bulman lazım, seni heyecanlandıran yeni bir şey

Öyle deme. Vücudumu ne kadar da iyi tanıyorum de

5 aydır canim daha gebelik olusmadi henüz

Yok canım sali günü randevum sorunumda yok çok şükür bekliyorum sabırla
Bende bugün gittim tekrar kese biraz daha büyümüş henüz içinde bebeği göremedi erken dedi 20 gün sonra gel dedi valla bende tam anlamıyla bi sevinemedim hala bi belirsizlik var gibi cumartesi başka bir doktora mı gitsem diyorum 5 hafta 3 günlük oluyor kızımızı 5 hafta 6 günlük baya kesede görmüştük bir Yanımda bekle diyor

Vallaha bende bi 6 gün önce öğrendim biz daha birini yapamıyoruz burda zibilyon tane kadınız da ne ettiysek olmadı kadın maşallah şıpıdık şıpıdık doğruyo darısı başımıza Selizay

Günaydın canlar kız Yusra-61 sabah sabah sana ne güldüm Allah iyiliğini versin kendin dedin Temmuz topiğinde sessiz bekleyenlerden olalım belki biZde hamiş kalırız diye bakıyorum aktifsin yok biz o sessizlerden olamayız

Arada yazıp kalanlardan oldum da günaydın kuzum bana kadın doktorum dün gece msj attı ona yazmıştım üzgünüm ben yokum istersen şansını eşimde deneyebilirsin dedi sabah kalktım 8 de hastanedeyim amma lakin yine olan oldu kocası da yok bir sınavı varmış ona gitmiş bana aşılama yasak anladım ben artık. Neyse başka doktor bakayım dedim onlarda onkolog aşılama yapmıyorlarmış durumum şey mi dostum yine yangınlar yine ben ovulasyon testiyle devam MaviliGizem bgm21 Maviesra Ankalinka Selizay LeyLA84db L Leyla1993 :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…