Maxx Royal? Voyage Belek? Adam&Eve?

didem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
703
0
Kızlar Yardım Edebilir misiniz? Maxx Royal, Voyage Belek ve Adam&Eve otellerinden hangisini seçmeliyim? Olumlu olumsuz bütün düşüncelerinizi paylaşın lütfen.

Kızlar Yardım Edebilir misiniz? Maxx Royal, Voyage Belek ve Adam&Eve otellerinden hangisini seçmeliyim? Olumlu olumsuz bütün düşüncelerinizi paylaşın lütfen.

fiyat konusunda sıkıntın yoksa maxx tabiki 5 gece 5000 fln erken rezervede nakit ve kara manzaralı odası

fiyat konusunda sıkıntın yoksa maxx tabiki 5 gece 5000 fln erken rezervede nakit ve kara manzaralı odası

fiyat konusunda tabi ki uygun olsun isterim ama maxxın yorumlarını okudum havuzu yetersiz kalıyormuş o maldiv villalarının bulunduğu havuza sadece villada kalanlar girebiliyormuş onun dışında sezlong konusunda da sıkıntı çekiyorlarmış. O kadar parayı veririm ama bu tarz konularda sıkıntı yaşayacaksam ne anlamı var ki?

Birde ben sınıf öğretmeni olduğumdan saolsun sokağımızda da çocuk kaynadığından çocuk cıvıltısı olsun istemiyorum böyle sessiz sakin eşimle baş başa olayım istiyorum bu 3 otel arasında kararsız kaldık :KK43:

bir de ets hiç yardımcı olmuyor ya neden böyle yapıyorlar herkes çok methediyor ama bir tek bizimle ilgilenmiyorlar herhalde sırf jolly turun bu ilgisinden dolayı adam eve hoteli tercih edicez.

bir de ets hiç yardımcı olmuyor ya neden böyle yapıyorlar herkes çok methediyor ama bir tek bizimle ilgilenmiyorlar herhalde sırf jolly turun bu ilgisinden dolayı adam eve hoteli tercih edicez.
Bir oda fiyatı sorduk 5 gün geçti hala geri dönecekler..

aynen ets de bende pek ilgi görmedim, jolly gitmedim henüz ya adam eve ye giden tanıdğınız fln var mı ben yorumlara güvenemiyorum çnkü orayıda çok mrk ediyorum

aynen ets de bende pek ilgi görmedim, jolly gitmedim henüz ya adam eve ye giden tanıdğınız fln var mı ben yorumlara güvenemiyorum çnkü orayıda çok mrk ediyorum

jolly e gitmene bile gerek yok canım internet üzerinden yaz hemen fiyat çıkartıyorlar otel öneriyorlar ben çok memnun kaldım. Adam eve e giden tanıdıklarımız var herkesin ortak görüşü ''sen çok kıskançsın kıskançlıktan birbirinizi yersiniz'' oldu. Baya yabancı müşteriler oluyormuş üstsüz ve rahat tavırları kıskançlığa sürükleyebiliyormuş. Genelde çocuklu aileler pek tercih etmiyormuş ben çocuksuz olduğu için gitmek istiyorum zaten. Nişanımın kuzenin gittiği dönemde 10 15 kişilik erkek grubu varmış çok rahatsız olmuşlar. Genel olarak güzel bir otelmiş kim kime dum duma zaten yetkililerde fazla ilgilenmiyormuş isteyen istediğini yapıyor çocukta yok o tarz bi yer isteyenler için adam eve gayet uygun.

araştırdıysan biliyorsundur canım, maxx royal ile voyage belek dip dibe.. ben balayımı voyage belekte yaptım..eğlenceleri, partileri, yok türk geceleri.. otel zaten bayaa kalabalık baya hareketliydi.. ama maxx royal bomboştu.. fiyatlardan dolayı olabilir tabi ama balayında da insan eğlence istiyor biraz.. voyage belekte hergün bir etkinlik vardı.. diğer kısımlarını forumlarda yazdım zaten hizmet kusursuzdu.. tabiki sen bilirsin ama adam&eve dedikleri gibi. eğer kıskanç isen bence gitme :)

araştırdıysan biliyorsundur canım, maxx royal ile voyage belek dip dibe.. ben balayımı voyage belekte yaptım..eğlenceleri, partileri, yok türk geceleri.. otel zaten bayaa kalabalık baya hareketliydi.. ama maxx royal bomboştu.. fiyatlardan dolayı olabilir tabi ama balayında da insan eğlence istiyor biraz.. voyage belekte hergün bir etkinlik vardı.. diğer kısımlarını forumlarda yazdım zaten hizmet kusursuzdu.. tabiki sen bilirsin ama adam&eve dedikleri gibi. eğer kıskanç isen bence gitme :)

voyage da delux sueitte mi kaldınız peki

jolly e gitmene bile gerek yok canım internet üzerinden yaz hemen fiyat çıkartıyorlar otel öneriyorlar ben çok memnun kaldım. Adam eve e giden tanıdıklarımız var herkesin ortak görüşü ''sen çok kıskançsın kıskançlıktan birbirinizi yersiniz'' oldu. Baya yabancı müşteriler oluyormuş üstsüz ve rahat tavırları kıskançlığa sürükleyebiliyormuş. Genelde çocuklu aileler pek tercih etmiyormuş ben çocuksuz olduğu için gitmek istiyorum zaten. Nişanımın kuzenin gittiği dönemde 10 15 kişilik erkek grubu varmış çok rahatsız olmuşlar. Genel olarak güzel bir otelmiş kim kime dum duma zaten yetkililerde fazla ilgilenmiyormuş isteyen istediğini yapıyor çocukta yok o tarz bi yer isteyenler için adam eve gayet uygun.

kıskancım ama pek değilde:) öyle bir ortamda da kıskanmamak mümkun olmaz ki offf ya

Canım ben otel yorumları yazan bi sitede okudum maxx royal ve adam eve yan yanaymış demekki bu üç otel yan yana.. Adam eve deki eğlenceleri beğenmeyenler maxx royalin eğlencelerine katılmış.

Voyaga belek çok mu kalabalık oluyor çoluk çocuk falan?

voyage da delux sueitte mi kaldınız peki

deluxe odaların farkını sen zaten görmüşsündür ama odada durmadıkki hiç.. hep etkinlik var, hep dışardasın zaten.. odada ne olduğunun çok önemi yoktu bizim için :)) hayır deniz manzaralı odada kaldım ben.. otelde fark diye bişey yok. en ucuz odada bile kalsan, şartlar aynı. ultra herşey dahil :)

Canım ben otel yorumları yazan bi sitede okudum maxx royal ve adam eve yan yanaymış demekki bu üç otel yan yana.. Adam eve deki eğlenceleri beğenmeyenler maxx royalin eğlencelerine katılmış.

valla ben gittiğimde kalabalıktı, ama otelin %80 i yabancı zaten... o yüzden ortam çok rahat.. çoluk çocuk ben pek görmedim sayılı vardı.. türk az zaten.

oteller arası geçiş olduğunu sanmıyorum ben... olsa maxx royalle voyage belek olurdu ikiside ets. ama öyle bi geçiş falan yoktu mantıksız zaten. hem voyage da gerek yok zaten :)

kızlar belek nasıl bilgisi olan varmı
Denizi açısından birde gezip eğlenicek yerler varmı

valla ben gittiğimde kalabalıktı, ama otelin %80 i yabancı zaten... o yüzden ortam çok rahat.. çoluk çocuk ben pek görmedim sayılı vardı.. türk az zaten.

oteller arası geçiş olduğunu sanmıyorum ben... olsa maxx royalle voyage belek olurdu ikiside ets. ama öyle bi geçiş falan yoktu mantıksız zaten. hem voyage da gerek yok zaten :)

canım benim için çocuksuz olması çok önemli birde 16 yaşından küçüklerin alınmadığı havuz varmış doğru mu? bir de yine yorum sitelerinden birilerinde yazmışlar ki 16 yaş altı giremiyor diye gittik çocuklu aileler vardı yönetime söyledik napalım onlarda bizim müşterimiz demişler. Aklıma çok takıldı.

Geçiş olayını da internetten okudum zaten canım yazanların yalancısıyım :KK70:

2 defa gittim vayage belek'e, 3 defa da voyaga bodrum'a. voyage otelelrinin hizmet kalitesi her zaman 1. sınıftır zaten. vayage belek de oldukça tatmin edici bir oteldi zaten. akşam eğlenceleri şahaneydi. iskele partisinden sonra, köfte ekmek arabası falan oluyordu dışarda :) sanki normal şehirde gece dışarı çıkmışsın gibi :KK1::KK1: deluxe odaları şahane, hem banyosunda hem balkonunda jakuzi var, balkonda şezlonları falan var, çok güzel. standart odaları da güzel gerçi, ferah. ama belekte deniz çok kötü, dalgalı ve bulanık. eğer sıklıkla denize girecekseniz, belekte hiçbir oteli önermem. maxx royal de adam eve de aynı çünkü.

voyage bodrumu ise şiddetle tavsiye ederim. akvaryum gibi bir koyda zaten, balıklar var, mavi bayraklı missler gibi, hafif serin bir deniz. o otel yetişkin oteli zaten, çoluk çocuk yok, animasyon yok. sadece akşamları dj ya da canlı müzik oluyor. büyük bir alana yayılmış tel değil, ana bina ve ön kısmı var. Geçtiğimiz yaz da yenilendi, bir butik otel mimarisi oldu...biz eşimle çoık seviyoruz..

bu arad voyage belkete de, yetişkin havuzu ve yetşikin restoranı var. oralara çocuklu aileler gelmiyor, sakin oluyor...

X