Maxx Royal? Voyage Belek? Adam&Eve?

varmış valla melek kızlar yarı çıplak hemde yardımcı oluyorlarmış tatil boyunca vs ilk girişte de fındık ikram etmişler bizim giden arkadaşlar var da diyorlar ki eve geri döndüğümüzde bu neydi ya diye etkisinden çıkamamışlar güzel de diyorlar absürd de o yüzden balayını riske atmaya değmez en iyisi evlendikten biraz zaman sonra gitmekte fayda var

varmış valla melek kızlar yarı çıplak hemde yardımcı oluyorlarmış tatil boyunca vs ilk girişte de fındık ikram etmişler bizim giden arkadaşlar var da diyorlar ki eve geri döndüğümüzde bu neydi ya diye etkisinden çıkamamışlar güzel de diyorlar absürd de o yüzden balayını riske atmaya değmez en iyisi evlendikten biraz zaman sonra gitmekte fayda var

diliyorum voyage belek deluxe oda güzel bir balayı olcak :emir_bebek:

Biz 2 çocuklu bir aile olarak voyage ları tercih ediyoruz genelde.

Bu üç otel zaten dipdibe sayılır.

Ama bir balayı çiftini voyage belek biraz sıkabilir.

Bu durumda benim tercihim max royal olurdu.Gerçekten nefis bir otel.Kalmadım ama gezme imkanım oldu.Adam eve den daha cezbedici geliyor bana.

orası öyle canım maxx royal zaten bir numara ama işte fiyatlar çok uçuk 6 gece fiyatı 6300TL ye geliyor..

canım biz kocaelideyiz yani bize sabiha gökçen daha yakın pegasus ile gidiş dönüş 254 lira gidiş sabah 09:50,dönüşümüzde 21:50 :)

Canım dönüş saati çok geç olmuş odadan en geç 12 de çıkmanızı istiyorlarmış saat 21e kadar ne yapacaksınız tanıdığınız falan var mı? onlarıda ayarlada sonra hava alanında perişan olmayın..

Canım dönüş saati çok geç olmuş odadan en geç 12 de çıkmanızı istiyorlarmış saat 21e kadar ne yapacaksınız tanıdığınız falan var mı? onlarıda ayarlada sonra hava alanında perişan olmayın..

tanıdık var ama benım niyetim otelde kalmak oda musait değilse çıkarız ki çıksak dahi otelin tüm imkanlarını kullanıyorz bavul koymaya oda falan varmış hiç değilse otele biraz daha doymuş olurum 6 gün yetmiyecek gibi duruyor

tanıdık var ama benım niyetim otelde kalmak oda musait değilse çıkarız ki çıksak dahi otelin tüm imkanlarını kullanıyorz bavul koymaya oda falan varmış hiç değilse otele biraz daha doymuş olurum 6 gün yetmiyecek gibi duruyor

Aaa oyle bir imkanimiz var mi canim bunu otel onayladi mi cunku kaldigim otellerde karga tulumba odadan cikin deniyor ve esyalari koymaya yer yok bende o yuzden erken saatteki ucak biletlerine baktim :KK43:

Aaa oyle bir imkanimiz var mi canim bunu otel onayladi mi cunku kaldigim otellerde karga tulumba odadan cikin deniyor ve esyalari koymaya yer yok bende o yuzden erken saatteki ucak biletlerine baktim :KK43:

Voyage Belekte kaldığımızda saat 2de otelden cıkıs diye gözüküyor ama daha sonra yemek havuz falan kullanma imkanın var canım.

Voyage Belekte kaldığımızda saat 2de otelden cıkıs diye gözüküyor ama daha sonra yemek havuz falan kullanma imkanın var canım.

Simdi nisanlim arayip kesin saati soracak ucak biletini ona gore alicaz canim. Esyalari nereye birakacagiz bize ozel yer var mi acaba sorsun bakalim.

Simdi nisanlim arayip kesin saati soracak ucak biletini ona gore alicaz canim. Esyalari nereye birakacagiz bize ozel yer var mi acaba sorsun bakalim.

genel bi oda oraya koyuyor herkes esyalarını soyunma kabinleri bile var yani son kez denize havuza bile girebiliriz yani

Bu yorum çok açıklayıcı ben de hep bodruma bakıyordum çünkü denizi akdenizden daha güzel ama burda herkes belek yazınca beleğe yönelmiştim. bu yorum iyi oldu :)
2 defa gittim vayage belek'e, 3 defa da voyaga bodrum'a. voyage otelelrinin hizmet kalitesi her zaman 1. sınıftır zaten. vayage belek de oldukça tatmin edici bir oteldi zaten. akşam eğlenceleri şahaneydi. iskele partisinden sonra, köfte ekmek arabası falan oluyordu dışarda :) sanki normal şehirde gece dışarı çıkmışsın gibi :KK1::KK1: deluxe odaları şahane, hem banyosunda hem balkonunda jakuzi var, balkonda şezlonları falan var, çok güzel. standart odaları da güzel gerçi, ferah. ama belekte deniz çok kötü, dalgalı ve bulanık. eğer sıklıkla denize girecekseniz, belekte hiçbir oteli önermem. maxx royal de adam eve de aynı çünkü.

voyage bodrumu ise şiddetle tavsiye ederim. akvaryum gibi bir koyda zaten, balıklar var, mavi bayraklı missler gibi, hafif serin bir deniz. o otel yetişkin oteli zaten, çoluk çocuk yok, animasyon yok. sadece akşamları dj ya da canlı müzik oluyor. büyük bir alana yayılmış tel değil, ana bina ve ön kısmı var. Geçtiğimiz yaz da yenilendi, bir butik otel mimarisi oldu...biz eşimle çoık seviyoruz..

bu arad voyage belkete de, yetişkin havuzu ve yetşikin restoranı var. oralara çocuklu aileler gelmiyor, sakin oluyor...

Son düzenleme:
Bu yorum çok açıklayıcı ben de hep bodruma bakıyordum çünkü denizi akdenizden daha güzel ama burda herkes belek yazınca beleğe yönelmiştim. bu yorum iyi oldu :)

canım gideceğiniz tarihte çok önemli ege denizi ağustos 15 den sonra buzzzzz haberin olsun :)

bana kalırsa ben voyage beleğe giderdim kızlar.
Turizmde çalıştım,otelleri gördüm.Maxx ve adam eve o kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor :KK31:
tAbiiki nasıl bir tatil istediğinize bağlı.kimi lüks ister kimide sakin yeşillik isteyebilir.
Adam evede her taraf ayna,ben kendimi kötü hissederim mesela.
Maxx ise çok fazla gibi geliyor.
Bana kalırsa voyage Belek.Maxxtan aşağı kalır yanı yok,zaten ikiside etsnin.
Balayı ödülü var,yiyecek içeçeğin hepsi markalı,sınırı yok,pastanesi dillere destan :KK52:
bana kalırsa maxxa verilen o paradan daha uyguna çokta mennun kalırsınız :KK34:

bana kalırsa ben voyage beleğe giderdim kızlar.
Turizmde çalıştım,otelleri gördüm.Maxx ve adam eve o kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor :KK31:
tAbiiki nasıl bir tatil istediğinize bağlı.kimi lüks ister kimide sakin yeşillik isteyebilir.
Adam evede her taraf ayna,ben kendimi kötü hissederim mesela.
Maxx ise çok fazla gibi geliyor.
Bana kalırsa voyage Belek.Maxxtan aşağı kalır yanı yok,zaten ikiside etsnin.
Balayı ödülü var,yiyecek içeçeğin hepsi markalı,sınırı yok,pastanesi dillere destan :KK52:
bana kalırsa maxxa verilen o paradan daha uyguna çokta mennun kalırsınız :KK34:

içime serin sular serptin canım çok teşekkürler :)

Evvet kızlar dün nişanlımla ets ye gidip voyage beleği ayarladık 5 gece 6 gün deluxe oda 2 eylül de oradayız inşallah :)

Evvet kızlar dün nişanlımla ets ye gidip voyage beleği ayarladık 5 gece 6 gün deluxe oda 2 eylül de oradayız inşallah :)

Canım inan o kadar memnun olucaksın ki .. Bizde balayımızı voyage belekde yaptık .. Deluxe odada kaldık .. oda inanılmaz , teraslı ve terasında bile jakuzi var.. Yemekleri harika , personel inanılmaz güler yüzlü .. otelin yanında max royal var bizim odamız oraya bakıyodu mesela .. Onun yanında da adam eve .. Sahil boyu yürüdük ve ikisinide görmüş olduk .. Zaten eğlenceler sırayla adam eve de bi eğlence oluyo havai fişekler filan sonra max sonra da voyage belek te .. Havuzları çok temiz, hergün alacarte larda yiyebiliyosun .. Kebabistan harikaydı ..

Havuz , restoran , cafeler hepsi iki seçenekli çocuksuz ve çocuklu .. Biz temmuzda en kalabalık olduğu dönemde gittik kalabalığı görmedik bile..

Sahil boyu köfte ekmek arabaları , gözlemeciler , mısırcılar .. algida dondurma dolapları her köşe başında içinde her çeşidi var .. İçeceklerin hepsi çok güzel .. Pastanesi çok güzel .. Etrafında 4 dönüyolar memnun etmek adına .. Adult restoran harikaydı masa masa ilgileniyolar ..

Sen gelinlik işini hallettin mi ? Konuşmuştuk ya

Son düzenleme:
X