Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

Bu hafta özellikle gözüm bunları aradı Esse'de ama maalesef yine yoktular

Meralcım valla bende anlamadım inan :) umarım denk gelir, bende çok sevinirim.
Tatlımsı_bela kettle ı kullanıyorum. garanti süresi olan şeylerikullanmayı tercih ediyorum kenara koymaktansa. Yalnız yaşadığım için zaten eskimiyo :) çok memnunum tavsiye ederim kettleı. görmeden aldım internetten ama malzemesi baya tok geldi. Çaycı da çok kullanışlı bişi, ablamda Bosch var çabucak demleniyo pratik yani. ama ben günlük demlemelerde tezgah üstünde şık durmuyolar diye bi türlü ısınamamıştım o yüzden ayrı ayrı aldım. Artık oda içine nasıl siniyosa öyle yapıcaksın. Homendin iyi olduğunu duydum. Bunula birlikte bi müdürümde Felix var oda çok memnun. Bence uç aşağı bes yukarı hepsinde mantık aynı. Önemli olan Çelik alman. Üstünü cam tercih edebilirsin. Demleme tadı verir. Ama çay lekesi olacaktır bakımını yapıcaksın artık :) Tost makineside yine benim hiiç almayı düşünmediğim bişey Ama alsaydım bakıcağım ilk şey içinin çıkması olurdu. kim ne derse desin içi sabit olanlar çok kullanışsız. İkinciside küçük olması tabiki :)
Haydi alda görelimm cicileriiii

Kızçeeeeeeeee ben geldiiiim eski çakıroski yeni happybride Napıyorsun nasılsın çeyiz nasıl gidiyor

tesekkurederim hepimiz guzel gunlerde kullanalim insallah:) resimlerim baya daginik kaldi , yukleyemedigimde cok var bi ara toparlicam , yinede vakit ayirip baktigim icim tesekkurederim:)
Canım yine ben yine bişi sorucam benim topikte çok dağınık kendim daha baştan sona bakamadim 40 sayfa olucak nerdeyse bunları nasıl düzenlerizSadece ilk mesaj düzenlenebiliyor gördüğüm kadarıyla oraya sığar mi tüm içerik

Estagfurullah canim sor tabii:) sadece ilk mesaj duzenlenebilio o yuzden ya neyin kacinci sayfada oldugunu yaziyorlar yada tum resimleri tekrar ilk mesaja ekliyorlar:) resim eklemek bakan icin daha pratik tabi. Buarada yorgan temizletme olayinida burdan cvpliyim, hem kuru temizleciler yapiyor hemde hali yikamacilar. Hangisinin fiyati daha uygundur bilemedim ama:) yun yorganin bakimini belki bizim yorganci bile yapio olabilir

tesekkurederim hepimiz guzel gunlerde kullanalim insallah:) resimlerim baya daginik kaldi , yukleyemedigimde cok var bi ara toparlicam , yinede vakit ayirip baktigim icim tesekkurederim:)
Zevkle baktım, gözüm gönlüm açıldı Paylaşmanı sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum. Yeni cicilerini görelim bakalım. Ben de işim sebebiyle yalnız yaşıyorum, tatillerde ailemin yanına gidiyorum, senin gibi bazı parçalarımı kullanıyorum ve evlenince de kullanmaya devam edeceğim, benim gibi düşünen birilerinin varlığı mutlu etti beni

Ben de fikrimi söyleyeyim. Evet sadece ilk mesaj düzenlebiliyor kuzum ve tüm paylaştıkların için yeterli gelmeyebilir o alan. İlk mesaja diğer topiklerde olduğu gibi ürünleri ve sayfa numaralarını yazabilirsin, tabi biraz uğraştırıcı olacak. Ya da paylaştıklarının fotoğrafları duruyorsa tekrar gruplayarak paylaşabilirsin. Bir mesajında banyo ürünlerinin fotoğrafları olur, bir mesajında nevresimlerin, birinde dekoratif ürünlerin gibi

Yeni topik açmak daha kolay sanki
Bi ara ilk sayfaya link vereyim dedim o kadar dağınık paylasmisimki ilk sayfa komple link oldu Öyle de sevmedim, pc de bozuk telefondanda eziyet oluyor uğraşması vazgeçtim şimdilik dağınık kalsın daha doğal duruyor
Çok sağolun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…