Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

teşekkürler :) mutlulukla kullanın

Kizlar selam, aslinda bunu ceyiz olarak paylasmiyorum. Simdi kullanacagim sadece dokusunu ve rengini begendgim icin, fikir amacli paylasiyorum. Ecocotton organik pamukla calisan bi denizli firmasi. Bakalim zaman icinde kullanisliliginida yazarim.

Pembe uclu set olarak aldim. Yani kapsonlu degil bendeki. Cok uzun olmamasida almamin bi sebebi. Chakranin kisalarinida denedm ama okdr inceki boyle bi dandik oldu ustume gecirince isinamadim. Bu baya tok duruyo. Goruntu bu yani suan, gorucez.

İyi günlerde kullan kuzucum

Çok cici gözüküyor tatlım güle güle kullan benim de iki bornozum var ama hayalimdeki üstüme oturan bornozu bulamadım evde kullandigim ise özdileğin çocuk reyonundan çeyizime de öyle alip kullanmak istemiyorum. Bu markada xs var mi

İyi günlerde kullan kuzucum
Tesekkurederim canim

Bende xs giyiyorum:) ama bu markadada xs yok yani bornozda xs bulmak biraz hayal.. evet bi tik bol canim ama beni rahatsiz etmedi digerlerine gore derli toplu geldi. Buarada kisa olmasina ragmen bende diz alti duruyo cunku biyum 1.60 bide uzun alsam yere kadar oluyo artik korkuncc buarada evet ceyizine cocuk bolumunden alma nolur :/ elbet bisi icine siner. Bence tek tek al esinle kendine, takimlar bol ve uzun olacaktir..

İnşallah hep musmutlu günlerde kullanırsın canım hayırlı olsun

Tesekkurederim, ozeniyoruz aliyoruz, kismet

Ben senden de kisayim canım evdeki çocuk ama düz pembe :)) madame coco dan aldığım küçük aslinda ama kalitesi ehhh.. Sette aldım dantela vitadan oda çok uzun değil ama dantelli gunluk kullanmaya kiyabilir miyim bilmiyorum rast gelirsem tekli bi takım istiyorum üstüme göre netten emin olamiyorum eminönünde bulabilir miyim acaba bu butik markaları

http://www.ecocotton.com.tr/26/satis-noktalari/ istanbul magazalarina buradan ulasabilirsin canim. Ama bence iki tane varsa kiyip kullan. Zamani geri alamiyoruz, bazi seyler vaktinde guzel, takim takim giyin iste :))

http://www.ecocotton.com.tr/26/satis-noktalari/ istanbul magazalarina buradan ulasabilirsin canim. Ama bence iki tane varsa kiyip kullan. Zamani geri alamiyoruz, bazi seyler vaktinde guzel, takim takim giyin iste :))
Ben şu an kullandığım bornozumu sırf bedeni küçük diye english home'dan almıştım ama kalitesi için ehh işte diyebilirim. Bu markaya ben de bakayım, gerçi ben sizin gibi xs değilim kızlar, s beden giyiyorum Çeyiz için aldığım bornoz takımımı da bir on kilo alırsam kullanırım artık :)

:) dimi ama resmen iki beden buyuk oluyo cogu, bunun herkes dokusunu cok begendi, bi bak derim, organik boyalarla boyandigindan ilk yikamalarda hafif renk akabilir diye uyari var ustunde, ama cok bi deformasyon beklemiyorum

:) dimi ama resmen iki beden buyuk oluyo cogu, bunun herkes dokusunu cok begendi, bi bak derim, organik boyalarla boyandigindan ilk yikamalarda hafif renk akabilir diye uyari var ustunde, ama cok bi deformasyon beklemiyorum
Küçük bornoz istiyoruz, duyun bornoz üreticileri bizi!!!!

Çeyiz setlerindekini neden o kadar büyük yapıyorlar anlamıyorum valla, neden tek tek almadım onu da bilmiyorum, sanırım listemi bitireceğim diye alıverdim :) Sen kullandıkça yorumlarını paylaşırsın kuzum

tatlimsi_bela senin taktiğine de bayıldım, geçen gün özdilekte dolaşırken sevgilime çocuk bölümünden mi alsam diye takılmıştım, şimdi düşünüyorum da neden olmasın :)

Sanki 34 beden beden diil yani kiyafettede bazi markalar 34 beden calismiyo ya kil oluyorum bornoz isine mi girsek? Cunku niye girmeyelimki @tatlimsi_bela mavi nisan

Sanki 34 beden beden diil yani kiyafettede bazi markalar 34 beden calismiyo ya kil oluyorum bornoz isine mi girsek? Cunku niye girmeyelimki @tatlimsi_bela mavi nisan
Bunlar evlenirken tığ gibiler ama evlenince fil gibi olurlar diye mi düşünüp üretiyorlar, hamile filan oluncada mi giyelim diye inan bilmiyorum ama bütün herkeste bundan şikâyetçi bütün markalarda aynı problem var.
Canım sadece bornozla olmaz ki minnaklar için butik açalim bize giyimler hep sıkıntı sende boy var gerci azcik benim en büyük sıkıntım yazın 35 numara ayakkabi bulamamak bulsamda hep kötü modellerde az sayıda üretiyorlar deli oluyorum. 34 bedende öyle hem her modelde yok hemde olanı anında tükeniyor çok dertliyim bu konuda çok

Hahah guldurdun beni valla ayakkabi olayin kotuymus yaa bak bnmkiler 36 iyiyim o konuda, ama is kiyafeti alirken cok sikinti cunku malesefki plaza calisiyorum klasik giyiniyorum ve genelde ustume ne olursa onu satin aliyorum pek secim sansim olmuyo, kumas pantolon olayina hic girmicem

Senin de o konuda işin zor tatlım minnak olmak zor zanaat napalim Sermayeyi de çeyize yatırdık işi nasıl kurcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…