Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

Çok güzeller, maşallah Yatak örtünü nerden, ne kadara aldın?
Tesekkurederim:)) aslinda o pike takimi, boyle gelin seti gibi birsey almayacagim, ablam TAC dan 500 kusure almisti hic degmedi.. bende bitane suslu pike takimi alayim diye bunu sectim. Pikesini yatak ortusu olarakta kullanicam baska yatak ortusude almicam. Bursaya gittigimizde almistik. Markasi sekerbibi:) ufak bi internet sitesi var ordan bakabilirsiniz, 300 muydu 320 miydi tam hatirlamiyorum.

Yeni ciciler gelmiş güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah herbirini
Yemek takımın çoook güzel. Bu paylastigin bernardodan aldigin misafir takimin mi ?Ondan emin olamadim. Yavastan tekstil olayinada girmisiz gelin pikeside alınmış çok hosmus bende istiyorum bi tane böyle ama icime sinen bi model bulamadım hala

Canim benimm tesekkurederim:) yemek takimim o takim evet sadece kendi sitesinde fotosunu buldum daha net diye tekrar koyayim dedim. Seninde yemek takimini cokkkk begeniyorum gelin pikesi cok cok suslude degil aslinda olanildigince kullanisli olsun istedim. insallah oyle olur:) tekstili minimumda tutmak istiyorum biliosun.. Ablam tac in gelin setinden hic memnun kalmadi deforme oldu aklinda olsun.

Öyle gelin seti almak gibi bi planim yok ama evdeki hesap çarşıya hiç uymadigindan yazayim aklimin bi kenarına Bende seninki gibi sade istiyorum taşsiz abartısız bişey özel gunler icin lazim olur ama bunlar saten olmuyo mu tatlım ne kadar kullanışlı olabilir?
Yemek takımını iyiki zamaninda almışsın canim şimdi bu kadar hoş takimlar yok olanlar da yatak odasi fiyatinda

Inan benmde kafamda hic yoktu ama annem iste:)) sonrasinda yakindan gorunce bende ikna oldum. Saten diil pamuk saten, normal nevresim gibi bu
http://sekerbibi.com.tr/urun/kategori/pike-takimlari/11
Yaa yemek takimi fiyatlari gercekten cok yuksek geliyo banada suan mobilya fiyati evet guzel benzetme dolarin artmasi her seyi okdr etkilediki bu sene ates pahasi

Sorma bizi nişan arifesinde batirdi bu dolar altın fiyatlari Geçen sene aldiklarimi kar sayıyorum inan.
Ah bu anneler.. Bizimki geçen beni evkura soktu komple bi gelin seti vardı bin küsür tlye (hakkını yemeyeyim cidden çok zarifti ) onu nasıl kullanicam ben bi ilk gün sericem sonra baza altina gidecek yazık. Kat kat kim serip kaldıracak onları Anneme kalsa alıp çıkacak Onlar bazen bizden hevesli oluyor gerçekten. Sende iyi yapmışsın gayet güzel bi parça

Ben yatak örtüsü sandığıma göre yatak örtüsü almana gerçekten gerek yok, çok şık duruyor iyi günlerde kullan

Merhaba :) son yukledigim fotolara hicbir aciklama ypmadgim icin bi kac arkadas sormus markalarini yaziyorum:)
Iki tane nihale var biri bambum biri ikea
Mor cicekli cay takimi ve cam cay takimi pasabahce. Sekerlikte pasabahce
Kadeh madamcoco
Tava granit degil Kela marka taş tava
Limonluk nehir
Celik kahve kasigi tchibo
Spatula brabantia
Mavi nevresim takimi TAC saten delux
Turkuaz tek pike Chakra / lilia modeli
Ekru pike seti Sekerbibi
Cezve porland
Ekru havlu chakra
Tupperware saklama kaplari ve el rondosu
Porselen yemek takimi prouna
Tek tabak gorunen gunluk yemek takiminin bi parcasi victoria arcopal france
Sac kurutma makinesi braun ( kullaniyorum gayet memnunum dalgali kivirciga donuk saclar icin vigosundan cok memnunum ozellikle)

Cook tesekkrederim :))) napalim evlerimiz kucuk artik istanbulda buyuk ev bulmaz zor her seyi minimumda tutmaya calisiyoruz yinede kalabalik oluyo:)
Rica ederim Haklısın bu konuda, en iyisini yapıyorsun, beğendiklerimizi tabi ki dayamayıp alıyoruz ama sonrasını da düşünmek gerekiyor. Hem evimizi kurduktan sonra evimize, mobilyalarımıza göre de almak isteyeceklerimiz olacaktır

Ama çok tatliymis bunlar bayıldım canim Zor bulunan bi marka ama kaliplari çook güzel insanı hiç yoktan mutfağa sokar cinsteler

Merhaba misafir yemek takiminiz cok guzelmis hangi markanin acaba bide bulasik makinesinde yikanabiliyor mu?
Merhaba, tesekkur ederim bnde cok icime sinerek aldim. markasi Prouna. bernardodan aldim ama o donem bernardo prouna satiyordu. Artik satmiyor. Satis noktalarina bu linkten ulasabilirsin,
http://www.prouna.com.tr/tr/satis-noktalari
Modeli satin stitch, bulabilecegini dusunuyorum, sevgiler

teşekkür ederim, makinede yıkanıyor mu?
Yikaniyor. Aldigim donemde iste bilmemkac kez yikanir gibi bi rakam vermislerdi ama hatirlamiyorum. Ama şoylede bi gercek var takimda ufak tefek sari detaylar var illaki yillar icinde deforme olur. Yinede Prouna iyi bi markadir porselende.
Zaten eline alip baktikca anliyorsun bazi desenler catalla bile siliniyor bazi markalarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…