Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

yaa canım öyle bi anlattınki bende üzüldüm yanii :) bak turbo başlık diye bişi var, halıyı kaldırma olayını engelliyomuş diye okumuştum. halı kalktımı insan çok yoruluyor gerçekten:) buarada aldığım şubede geçen hafta 18 -20 tane olan stok ben alırken 5 e düşmüştü aldığım model için, yani bu model tükense muadilleri kalmış olur çok kafana takma borçlarını öde, her şey bi şekilde denk gelecektir yani içine tam sinsin :)
Beyaz eşyalarda kolaylıklar dilerim, sana tek bakmanı önereceğim şey cam kapak buz dolapları :) ben beyaz eşyada gerçekten beyazı seviyorum, inox ve siyahlar içimi karartıyor. Beyaz olupta şık duran tek modellerde cam kapaklarda. Siemens ve bosch tan şaşmamanıda öneririm.. TV de de samsung :) hatta geçen bimekste beğendiğim TV modelini yazayım biraz tuzlu ama en iyi panel samsungda şuan, ayrıca ultraHD :) fullHD devride bitti artık.. min. 10 yıl kullanılacak bişey, teknoloji geride gitmiyo bence alınır.. :)
Samsung 48JU6070 121 EKRAN ULTRA HD DAHİLİ
Samsung 48JU6570 122 EKRAN 4K UHD SMART LED
Samsung 40JU6070 102 EKRAN ULTRA HD DAHİLİ

aaaa patron çıldırmış ya hemen bakıyorum ya topic bu paylaşma yeri kirletmiyosun güzelleştiriyosun, öpüyorum

Ya böyle hiçbisi arastirmadan bakmadan bi ay kafa dinlemek istiyorum canim onuda beceremiyorum çünkü düğün sezonu basliyo kampanyalar bitiyo kismetse 2017 ye planlar ama simdiden bunaldim Bizde bosch yada siemens düşünüyoruz hotpointte de fiyat ve goruntuler al beni diyo ama ben guvenemiyorum ya hangi markaya modele baksam bi dunya sikayet cikiyo karsima cayiyorum ben de beyaz renk sevmiyorum canim evde hep beyaz belki ondan Dedigin gibi cam olayina baktim da fiyat olarakta yüksek modeller kisitli kullanici yorumu az ama ocagimi kesin cam alicam o net en azindan çamaşır makinelerinde kurutmalimi alsam düz mü onada karar veremedim maddi imkanlar kısıtlı olunca daha zor oluyo bu işler Taksitle alicaz zaten suan 4500 tlye 500 tl indirim vardi baktığımız avmde depoda bekletip sonrasinda farklı bi modelde secebiliyormusuz farki ödeyip ben karar verene kalırsa Tv de çok güzel cnm ama azcikin tuzlu belki ilerde fiyat biraz daha düşebilir onuda kaydettim kara kaplı deftere Çok sagol canim

aaaa patron çıldırmış ya hemen bakıyorum ya topic bu paylaşma yeri kirletmiyosun güzelleştiriyosun, öpüyorum
Çok teşekkürler canım senin gibi düşünceli insanlar guzellestiriyo bu forumu Yalniz canim o bahsettigim nevresimler ranforce değil ona eminim ama tam olarakta ne oldugunu anlayamadim ama siyahi degilde lacivert ve bordosu çok karizma duruyo resimlerde

Bende bir sorun var sanırım beyaz eşyaları bir kere bile araştırmadik, markamiz belliydi zaten aldik gitti bir günde, saticilara sorduk genelde ayni modelleri tavsiye ettiler, supurgede Philips e hevesim vardi pahali diye geri duruyordum ama sevgilim sagolsun heves etmişsin alalım dedi aldik gitti ama gel gör ki iki aydır çelik suzgecle rendemi nereden alacagima karar veremedim

Sende haklısın, aslında daha zamanında var 2017 ye kadar daha çoook indirim olur 1 ay kafa dinleyebilirsin. cam buzdolabında haklısın, yani söylediğim şeyler ortanın biraz üstü fiyat olarak ama neyapayım 2017 diince ozamana kadar ödenir diyorum tabi mobilya işini hiç düşünmüyorum o bence maddi durumu bitiren son nokta 4.500 tl ve 500 tl indirim güzel bi kampanya, o fiyat aralığınada güzel modeller bulunur. ayrıca nevresimlerede baktım, güzeller aslında ama vurulamadım ya dizi setlerini arayıp sorucam en sonunda nerden aldınız kardesım diye ilgilenip yazdığın için teşekkrederm

canımmm hayırlı olsun sonunda kavuşmuşsun büyük aşkına allah güzel mi güzel mutlu mu mutlu huzurlu mu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin zaten özelliklerini iyi araştırmışsın çok emindin bu marka ve modelden görüntüsü de gerçekten çok güzel çok şık aşkla kullan tatlım

Yok canım sende değil bende sorun var
Canım o zaman gordugun dizelerin sponsorlarini arastir belki ordan bulabilirsin ben senin tam istedigini de anlamamis olabilirim düz renk mi desenli mi mesela
Ödeme konusuna gelince canım sınırsız bi butcemiz yok zaten surekli hesapta olmayan ödemeler cikiyo her ay onun durumlari daha sıkıntılı oldu ailesinden sıfır destek bizde eşya derdine bi sene daha beklemekte istemiyoruz ben borcla hiç evlenmek istemiyorum Sevdiğim de hali hazirda evimiz yok bende ozeniyorum ama iki tasinmada mahvolucaklar diyo bi yandan aldinmi uzun süre kullanmak istiyoruz anlayacagin kafalar bi milyon zor islermis bunlar Herkes en iyisini almak ister imkan olsa ben en iyisi ortadan ortadan gitmeye devam

Teşekkürederimm tatlım inşallah beklediğim gibi çıkar, içimi açtın ya sağol

ya sen bakma bana anlıyorum şu söylediklerine komple katılıyorum yani bende okuyunca kafam bi milyon olmadı değil, içinden çıkılmıyo :) kredi çeksen bi türlü, çekmesen bi türlü. ben bankacıyım çekme bence yani bukadar bukadar borca harca, dar zamana iyi ayarlıyosun gene güzel şeyler toparlıyosun bence

Canım senin topigide bi derdim vara çevirdim kusura bakma iste yapmaya calisiyorum biseyler ben de bankacilik okudum belki ondandir

Bende kredi çeksek mi diye düşünmeye başladım, zaten aldıklarımıza vade farkı vereceğimize ne biliyim faiz öderdik hemde nakit para ohh kafa rahat harcardık. ama nişanlım yanaşmıyor kredi işine bende böyle strese giriyorum, bu ay hepsi bir anda bindi üstümüze, beyaz eşya taksiti, gelinliğin büyük bir kısmı, benim aldıklarımın taksidi çıldırmak üzereyim çok imreniyorum herşeyi ailesi yapan insanlara

Sonunda aşk parene kavuşmuşsun :)) çok güzel canım güle güle kullan..

Canım boşver en iyisini yapiyorsunuz kredi cekseniz onun ödemesi de çok farkli olamayacakti suan sizin gibi harcayacaktiniz ama dugunden sonra zorlayacak sizi en son care dusun krediyi keşke daha erken baslasaymissiniz aile konusuna gelince kendiniz yapabildiginizi yapin eksik olan kalsin calisiyorsunuz ilerdede tamamlanir ama ilerde aileyle problem ciksa bi yerde dokundurulur ucu kendin yapmanin tadi farklı onunda anlarsin ilerde

Arkadaşlar, evde kullandığım kettle ım veda edince, arayışa girdim ve bunu aldım. Kenara kaldırmayıp kullanacağım ama ilerde de kullanmaya devam edeceğim bi ürün. Tabii sağlam çıkarsa :) Kenwood a güveniyorum gerçi.

Koleksiyonun türk kahve fincan takımını almıştım, çay fincan takımınıda essede uyguna yakalayınca aldım takım oldular, misafir çay kahve setimde aradan çıkmış oldu. Bunlar kenarda bekleyecek :)

Canim yine ne güzel şeyler almissin epeydir görmuyodum seni aski supurgesine kavusunca unuttu dedim buralari Şu koleksiyon fincanlardan sonunda banada aldiracaksin Ben bi yakalayamadim indiriminde sen güzel gunlerde kullan tatlım her birini

esse'de hiç görmedim onlardan keşke bize de denk gelse, bu aralar fincan bakıyorum ama karar veremiyorum nasıl bir şey olacağına, bunlar güzelmiş gerçekten, benim yemek takımımdan çıkanlar bildiğin tük kahvesi için değil espresso için olmuş büyük büyük

kızlar beğendiğinize çok sevindimm :)) bir çok essede gördüm ben o fincanları ya nasıl denk gelmediniz büyük esselere bakmak lazım mesela cevahir, bende görürsem mutlaka söylerim size :) inşallahh güzel günlerde kullnalım her birimiz :)

Bu hafta özellikle gözüm bunları aradı Esse'de ama maalesef yine yoktular

Ben çok yerde gördüm de canim indirim de denk gelemedim Gerçi artik ben bu tarz seyleri kovalamaz oldum artik kismetimse o beni bulsun diyorum acelem yok eksiklere odaklandim Aldığın kettle da çok tatlı kmix lerin zaten görüntüsü bile yetiyor ama ben çaycı arayisindayim bi çay düşkünü olarak.. Sabahları kahvalti için yada kalabalik misafir geldiginde isime yarar hemde kettle görevi yapar diyerek.. Çayci olarak Homend tost makinesi olarak korkmaz deniliyo heryerde ama var mıdır senin tavsiyen cayci ve tost makinesi olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…